Miłego dnia :lol:
Wersja do druku
Miłego dnia :lol:
ale Oni Cie tam Katarinko podrywaja hehehehehe:) i dobrze.....:) to przeciez na kobietyki dobrze działa:):):)
milego dnia kochana:)
http://www.schulstad.pl/pliki/grafik...a_konkurs2.jpg
Hello!
Nie zgodzę się, że aż tyle trzeba czekać na efekty! Jak jeszcze ważyłam 66 kg, to jeździłam prawie codziennie na rowerze i efekty widziałam już po miesiącu! Moim zdaniem to wszystko zależy od indywidualnych predyspozycji. A no i jeszcze te 1500 przy pedałowaniu to jak najbardziej wskazane!
Katarinko, ja też widziałam efekty już po miesiącu pedałowania, a że pedałuję intensywnie i regularnie już od 2 lat, to efekty są super i cały czas się utrzymują :P
Oczywiście 1000 kcal przy dużym ruchu, może być nawet niebezpieczne, ja też chudłam na 1500 kcal :D
Miłego piątku :D :D
http://img57.imageshack.us/img57/5904/okoil0.gif
milego dzionka, ja teraz to nawet nie poćwiczę za bardzo, ale przymierzam się poważnie do zakupu rowerka, bo w domu to zawsze sie ta godzinka na jazdę znajdzie,a dieta 1500kcal jest moim zdaniem super przyruchu, 1000kcal to dla takich co nic nie robią , spojrzymy prawdzie w oczy -dla mnie w majblizszym tygodniu :lol:
http://www.regional.niagara.on.ca/mo...ges/200728.jpg
JA TEŻ MA 1500 :)
I DUŻO RUCHU
ALE I WPADEK
A MIMO WSZYSTKO CHUDNĘ :)
NIO KOFANIE JAKIE TY MAS ZPOWODZENIE W PRACY :lol: :lol: :lol:
LASKA Z CIEBIE :)
MIŁEGO DNIA
jak to by żec - powodzenie jak tramwaj w Boże Narodzenie heheheh :lol: eh tak sobie rzucili no miło mi sie zrobiło :wink:
No mowilam wam Kochane ten trener wlasnie jak cos palnie- ja sie przestraszylam jakbym milala czekac pol roku zeby cos mi z nog zlecialo. No ja tak sie odchudzalam 1000 kcal i codziennie cwiczonko w miesiac schidlam z 6 kg ale szybko pojawil sie efekt jo-jo zreszta moja wina bo przestalam pedalowac :cry:
A tu widze Kochane ze 1500 kcal jest bardzo popularne :lol:
Misku jaka laska??? kucharz jest smieszny okraglutki ale bardzo sympatyczny chłopak życze mu żeby znalał sobie jakas fajna dziewczyne
Jolu trzymam kciuki zeby te opazenia nie były powazne i sie szyko wygoiły
FrOZeN i Kasiu no ja tez widzialam efekty po miesiacu bo spadło mi w biodrach i udach i moze nawet i w łydce :wink: oj nie bede słuchała tego terenera Jasia Zielone ucho bo tylko mnie dołuje znawca sie znalazł!!! ja tu mam was prawdziwe znawczynie a nie trenera lenia, ktory siedzi na zapleczu i nic mu sie nie chce!!
Asiu mniam ta kanapeczka jest swietna :)
Reniu nawzajem
secretive oj przeceniasz mnie jak burza cos ty!! narobiąłm sobie bigosu i musze teraz sie go pozbyc
Ilus uda sie uda :)
Aha a dzis doszedl prezent dla ukochanego - umm ja to mam oko i spodnie i bluza pasuja idealnie :) bardzo mu sie podobaja :) zaraz kochane zabieram sie za nauke jutro ten egzamin ustny :twisted: Boje sie!! a wniedziele jeszcze bardziej nerwowo bedzie :(
Ja chyba tez zaczne 1500 kcal :roll: bo ostatnio 1000kcal mi
nie wchodzi :roll: :roll:
Kati zyczę powodzenia na egzaminie :P
Cytat:
Zamieszczone przez katarina914
GADAJ SOBIE GADAJ, A JA I TAK SWOJE WIEM .
WIDZIAŁAM ZDJECIE :twisted: :twisted:
CHŁONNEJ GŁOWKI PRZY NAUCE ZYCZĘ :)
mikamaly no zacznij bedziemy razem na 1500 kcal:)
Misku eeehhh :) co tam zdjecie
qrde nauka idzie mi jak krew z nosa porazka :evil:
mam nadzieje ze do 18 czyli kolacji zakoncze ta wredna socjologie! a i mam @ takze jeszcze mnie brzuszek boli,,mam nadzieje ze pojezdze na rowerku zanik kolezanka przyjedzie...