-
Witam
taucherek- witam na moim wątku, ale to chyba nie do mnie napisałaś - ja śniadania jem bez problemu.
Wczoraj wieczorem troche przesadziłam z kaloriami :wink:
Dzisiaj postaram się to naprawić i za kare zaraz idę robić brzuszki :?
A wieczorem czyszcze buciki - może coś wpadnie :)
-
pdpo
piaslam u mnie o tych twoich cukiereczkach. prosze natychmiast przestac, bo bedziesz gruba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 11
a tak dobrze ci szlo. nie lam sie stojaca wago w mirjscu. zwroc uwage na to iz wazysz mniej niz wiekszosc tu odchudzajacych sie i to normalne ze twoja waga bedzie wolniej spadac.
nie objadaj sie. pocwicz
uprawiasz jakis sport??
polecam jazde konna?
ja bylam wczoraj. tylek boli od siodla ale galop to jest to i ile spalonych kalorii
rewelacja
-
Ikus ...no to prosze sie nie opuszczac bo slicznie Ci idzie:)
-
witaj,
widzę, że też miałaś chwile zwątpienia, ja nagrzeszyłam ostatnio sporo, objadałm się słodyczami i odpuściłam sobie trochę rowerek i nawet nie chcę wchodzić na wagę :(
ale jak widzę obie wrócilyśmy na "wlaściwą drogę"
pozdrawiam i pewnie do usłyszenia w weekend :) :)
-
-
xxx
ika, witamy nowy dzien bez bomb kalorycznych.
jak tam dzisiaj u ciebie.
-
W mikołajkowym prezencie dostałam 300gr. mniej na wadze :)
Wiem, że to prawie niezauważalne, ale cieszy.
Nawet taki mały ubytek dodaje skrzydeł :) i od razu człowiek ma lepszą motywacje do ćwiczeń.
http://www.gify.org/obrazki/07/009.gif
-
witam!!! wpadlam sie przywitac i zyczyc milego dnia ,gratuluje 300 gr mniej .tylko tak dalej i bydzie superrrr :wink:
-
congratulations
gratulacje moja droga.
ja tez dzisiaj stanelam na wadze i 3 kg mniej. to te pierwsze kilogramy, teraz pewnie pojdzie wolniej.
a w sobote ide do babci na imieniny i az sie boje tych pysznosci. podejrzewam ze przegne pale na calej linii. to wszystko zapije wodka. na drugi dzien bede zdychac.
w poniedzialek bede pewnie miala dola ze sie obzarlam w weekend,
-
noooo peiknie..takie prezenty to mogłbysmy dostawac zawsze od mikolaja prawda?:)
-
Wczoraj moi chłopacy wcinali mikołajkowe slodycze, aż im się uszy trzęsły :)
A ja o dziwo tylko się przyglądałam, wcale nie miałam ochoty na słodkie........do godz. 20 :oops:
Wtedy to naszła mnie ochota na ....dżem >> i zjadłam pół słoiczka :oops:
Sama się dziwię, bo nigdy czegoś takiego nie doświadczyłam.
A teraz zmykam robić pranie :?
-
hehehe ...oj Ikus..zawsze lepszy dzem anizeli czekolady chipsy itd;p hihihih
-
e, skubana. faktycznie dalas ognia z tym dzemem.z reszta wczoraj byl chyba jaiks marmoladowy wieczor. bubus wcinala powidla.
milego dnia
-
ja czasami na śniadanie zjadam sobie kawałeczek chleba z dżemkiem, to tak najczęściej jak mi brakuje słodkiego, ale coś ostatnio nie mogę narzekać na jego brak :wink:
mój mikołaj przyniósł mi wzoraj 20 dkg ciastek zbożowych, bo on oczywiscie jest zdania, że ja nie mam się po co odchudzać :roll: :roll: i jak się można domyśleć zjadłam co prawda nie całe 20 dkg, ale 10 dkg to pewnie było
Tobie jak widzę poza dżemkiem :wink: :wink: idzie całkiem nieźle :)
Pozdrawiam i do usłyszenia :)
-
-
-
witam!!! jak tam po wekendzie ??? jakies wpadki czy bylo wspaniale dietkowanie?? :) milego wieczorku zycze!!!
-
od jakiegoś czasu chodzę przygnębiona i sama nie wiedziałam co mi jest.
uświadomiła sobie, że nie lubię swojego ciała i czuję się ciężka.
zaczynam znów dietować. cel - 50 kg. niedawno tyle wazyłam, ale wróciłam do dawnych nawyków i kg wróciły razem z nimi.
ehh..
-
-
Dziękuje kochane, że do mnie zaglądacie.
To tak poprawia humor, tym bardziej ,że straciłam ochote na odchudzanie.
Może dopada mnie zimowa depresja?
Wszystko mnie denerwuje.
Wczoraj posprzatałam mieszkanie a dzisiaj......ej szkoda mówić.
Jakieś bluzki na podłodze leżą, pusty karton po soku i pudełko po ciastkach.
:cry: :cry: :cry: :cry: :x :x :x
-
to zmusić chłopaków do sprzatania:P
oj Ikusiu ... nie mozesz sie dac zimowemu przygnebieniu:(
-
nie przejmuj sie moja droga tak. a jesli nie masz sily i energii na odchudzanie to sie nie zmuszaj. nie masz wielkiej nadwagi wiec to moze poczekac. Wazniejsze jest teraz abys poprawila sobie nastroj bo bez tego zadne odchudzanie sie nie uda.
pisz co cie wkurza, to pomaga jak sie czlowiek wykrzyczy.
zagladaj tu czesciej.
ostatnio nic nie piszesz
buziak
-
Zrobiłam sobie kilka dni przerwy......ale jeszcze tutaj wrócę :D :D
-
no, tylko nie pofolguj sobie za bardzo.
i nie opuszczaj nas na dlugo.
buzka
-
-
Ostatnio jestem troche zabiegana i nie mogę zbyt często tutaj zaglądać :(
Ale może dzięki temu zabieganiu stracę troche na wadze :?:
Mam nadzieje że już niedługo wpadne tutaj na dłuzej i zobacze co dzieje się u pozostałych forumowiczek.
Pozdrawiam serdecznie :)
-
no no Ikus wpadaj czesciej:0 a jak dietke trzymasz?:0 xchyba teraz przed Świetami to kazdy zagoniony:P
-
-
Dziękuje Ikusiu za życzenia :)
Ja również życzę Tobie Wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, byś te święta spędziła miło i w rodzinnym gronie a także udanego balu Sylwestrowego :) by ten nowy 2008 rok nie był gorszy od poprzedniego.
Miłego dnia :)
-
Ikusiu ...ja Tobie tez zyyyycze systkiego co najlepsze na nadchodzace Święta Bożego Narodzenia:):)
-
http://www.wga.hu/detail/r/robbia/luca/apple.jpg
W ten radosny Wieczór Wigilijny życzę Ci spełnienia wszystkiego, czego pragniesz :lol:
-
Z okazji świąt chociaż już prawie połowa na boku, marzeń, o które warto walczyć, radości, którymi warto się dzielić, przyjaciół, z którymi warto być i nadziei, bez której nie da się żyć
http://images33.fotosik.pl/87/d4bed6224c305c46.jpg
-
Witam w nowym roku :)
I z pewnością z nową wagą ( oczywiście większą).
Nie ograniczałam się ani w święta, ani w sylwestra. :wink:
Postanowiłam jednak nie wchodzić na wagę .
Zważę się dopiero pod koniec miesiąca.
Mam nadzieje ,że wytrzymam tak długo w nieświadomości własnej wagi.
Walcze dalej o lepszą figure.
Mam nadzieje ,że w końcu osiągnę jakiś sukces.
-
WITAM PONOWNIE,
JA ROWNIEZ POFOLGOWALAM W SWIETA I ZACZYNAM NA NOWO OD DZISIAJ. TEZ NA WADZE NIE STAJE NA RAZIE, DOPIERO ZA JAKIS CZAS, MOZE 2 TYGODNIE.
BADZMY SILNE,
-
Nie ma co się martwić Iko.
Może przez te Święta nie przybrałaś aż tak dużo jak sądzisz. Ważne jest byś w tym nowym roku wzięla się ostro do pracy :)
Życze wytrwałości i powodzenia, a napewno już niedługo zobaczysz efekty
Pozdrawiam
-
ooo Ikus..witak:):):):):):)
no to co zrZucamy :P
-
witaj kochana Ikuś :D :D
widzę, że w nowym roku wszystkie bierzemy się ostro do pracy :D chociaż co niektóre z nas to już tylko utrzymują efekty
pozdrawiam cieplutko i do usłyszenia :)
-
Trudno mi zabrać się do pisania, bo nie mam się czym pochwalić :(
Raz na wozie, raz pod wozem.
Czasami, gdy patrzę w lustro - widzę dość szczupłą kobietę i mówie sobie "dobrze wyglądam".
Dzień pózniej wydaje mi się , że jestem szersza niż wyższa i wtedy mówie "fatalnie wyglądam".
Prawda jest taka, że chciałabym schudnąć, ale bardzo mało robie ażeby to osiągnąć.
Więcej nie będę smęciła, więc do zobaczenia lepszego dnia :!:
-
na pewno nie wygladasz zle sadzac po twojej wadze. chcialabym miec juz taka.
dla pocieszenia ja tez nie mam sie dzis czym chwalic. zaczelam na nowo 2 dni temu, wczoraj troche popilam i pojadlam jakichs obrzydliwych paluszkow i kilka chipsow. fuj
a dzisiaj cierpie
-
oj kochana kazda z Nas tak ma.... ja czesto mam tak ze jedno spojrzenie do lustra i sobie wlanise mysle nie ejst źle a za chwile oj jednak jest xle ..:P kobiety:P