hey kochana!!!Jak tam dietka??
http://forum.dieta.pl/viewtopic.php?t=73684
Wersja do druku
hey kochana!!!Jak tam dietka??
http://forum.dieta.pl/viewtopic.php?t=73684
Kiciamicia, moja waga nie jest tak inteligentna i przyjazna jak Twoja.
Chyba postrasze ją, ze wymienię ją na nowy model :D
CZESC, JAK TAM CI DZIONEK MIJA??
Kiniek,
jak narazie dobrze. Chyba jestem spowrotem na właściwej drodze.
Znalazłam już sobie zajęcie na dzisiejse popołudnie, żeby nie myśleć o jedzeniu a i przy okazji conieco spalić kalorii. Zaraz idę z psem (pieszo) do weterynarza, a później połazić po sklepach :D
po sklepach to chyba bez psa :lol: :lol: :lol:
moj psiak a raczej obrzydliwy psiur zrobil mi dzisiaj psikusa, a mianowicie na spacerze wytarzala mi sie w bajorze a potem w chaszczach. a poniewaz ma dlugie wlosy na nogach i podbrzuszu (sznaucer olbrzym) kapalam ja 1.5 godziny i dalej ma co drugi wlos zdzblo trawska. :evil:
Strasz Carri strasz...mówiłam już ,że to działa :wink: Swoją też zaczynam od dziś nastawiać, coby na niedzielę, wiedziała ile trza pokazać :wink:
Buziaczki słoneczne w pochmurny dzionek
straszyć wagę? hmmm... przydało by się bo moje ważenie też w niedziele :)
i jak dietowanie Carri?
ja atak na sklepy robiłam przez ostatnie kilka dni przez co w portfelu ubyło a kilka nowych kosmetyków się nazbierało... no i lodówka coś pełniejsza
:lol:
buziaki
*poszła straszyć wagę*
Carrrisma!Skarbie - ile masz wzrostu? Pytam z ciekawości, bo ważymy tyle samo...
u mnie dziś klęska, ale trochę mi wstyd przed Wami więc się muszę poprawić:)
Pestkapl, mam 1,74 cm wzrostu.
Apropo, u mnie znów porażka :( Nie dobrze ze mną dziś 1 540 kcal
Dziś kolejny dzień....
odbieram autko z serwisu i lecę do pracy. Będę miała zajęcie i nie będę myślała o jedzeniu. Przez ostatni tydzień siedziałam w domu, to może dlatego nie dokońca wychodziło mi to moje dietkowanie. Odezwę się później i wpadnę też do was zobaczyć co u Was słychać.
Pestkapl, a Ty ile masz wzrostu ?