Dobrej nocki kobietko:)
Pochwal się potem, czy jesteś z tego DAXA zadowolona... koniecznie
Wersja do druku
Dobrej nocki kobietko:)
Pochwal się potem, czy jesteś z tego DAXA zadowolona... koniecznie
Nie wiem czy to zasługa Dax'a, ale moja waga wkońcu ruszyła :!:
Jest równo 68 kg :D
Carissma, zajrzałam do Ciebie, zobaczyłam fotki i szczena mi opadła :shock: jestes dla mnie od dzisiaj wielka motywacja ! skoro juz kiedyś Ci się udało to teraz też osiagniesz swój cel :D
zdaj coróz relacje jak z tymi ćwiczeniami pilates z gumą, bo ja uwielbiam pilates ale robie ten zwykły, jeśli z gumą okaże się rewelacją to nieomieszkam spróbować :D:D
gratuluję spadku wagi !
Pozdrawiam ;)
Carrrisma gratulacje :D no to wazymy juz tyle samo ;) http://img217.imageshack.us/img217/6...nadlonicm2.jpg
Carrrisma ja do tych fotek to też dotarłam dopiero teraz i muszę Ci powiedzieć, że na tej plaży z tą brązową skóreczką to poprostu bosko wyglądasz! wspaniale! już niedługo, w to lato znowu będziesz tak wyglądać tylko musiasz bardzo, bardzo tego chcieć! już raz Ci się udało!
zamiast kija może być skakanka, jasne! a ćwiczenie na boczki jest super!!!...
Gratuluję spadku wagi!
a jeśli chodzi o kosmetyki wyszczuplające to ja nie stosuję, ale czasem robię sobie taką miksturę: żel pod prysznic (jakiś tani) + grubo zmielona kawa prawdziwa + cynamon i myję tym ciało pod prysznicem, wcieram w skórę... działanie: rozgrzewające, oczyszczające i wyszczuplające!!! polecam!
pozdrawiam!
Extra, że waga ruszyła!!! Gratuluję!
Życzę miłego dzionka!
hej :) cieszę się że waga leci w dół :) też widziałam Twoje zdjęcia i przyrzekłam sobie że niedługo też będę tak wyglądać :)
hej carri :)
idziesz jak burza, trzymam kciukasy i zycze milego dzionka skarbie :D
wspaniale Ci idzie kochana! Czytając o twoich sukcesach mam większą motywację by uczyć się rozsądnego jedzenia:)
Jestem bardzo szczęSliwa ,że jesteś ze mna w gorszych i lepszych chwilach jestes dla mnie oparciem i ciesze sie razem z Toba z każdego utraconego przez Ciebie kilograma :) Oby tak dalej :)