Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re
Mimo, ze zzarlam wczoraj te 1700kcal waga pokazala dzisiaj 100gr mniej. Ja wiem, ja wiem, ze to kompletnie nic nie znaczy...ale wiecie jak glupie 100gr moze czlowiekowi humor poprawic. Dzis postaram sie byc bardziej zdyscyplinowana. Chociazby nie przekraczajac 1500kcal, co i tak dla niektorych jest cala fura jedzenia...no coz przy 1000 jestem po prostu glodna..
do wieczorka
M.
Re: Re: Re: hej Madziulaaaaa
Hi, hi,
nadeszla chwila podliczania:
S: platki fitness z mleczkiem- 200kcal
2S: ryz na mleku wersja light, mandarynka- 200kcal
O: 1 parowka, kawalek chlebcia, zupka chinska z makaronem- 500kcal
P: bulka wieloziarnista, corny- 300kcal
K: znowu ryz na mleku, tym razem wlasnej roboty- 250kcal
razem: 1450kcal...nie najlepiej ale i nie najgorzej.
no i byla 1h stepowania na steperku
papatki
Magda
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re
oJ Madziulku nie martw się.Ja miałam wczoraj z 3000 tych cholernych kalorii :*( Ale nie mam zamiaru zrezygnować i się poddać.Od dzisiaj od nowa zaczynam i mam nowego pościka CINNI MINNIS POST NUMER 3 bo tamten errorkował.Buziaki!!
Re: Re: Re: Re: hej Madziulaaaaa
Hura, hura..jeszcze tylko piatek przezyc i weekend sie zaczyna!! sprobujemy, zeby byl ladnie dietowy. Kolezanka z pracy wlasnie mnie pochwalila, ze tak ladnie szczuplo wygladam (ja coprawda mam troche inne zdanie o tym), ale zawsze to milo uslyszec...duzo milej jak...."ale ty przytylas!!"
Buziaki
M.
Re: Re: MOJA DIETA-NIEDIETA NR. 2
Madziu : ...a umnie wekendy sa najgorsze...siedze wiecej w domu no i zdaza mi sie czasem podjadac...u mnie zapowiada sie niebawem impreza rodzinna ...ehhhh...chyba zabiore ze soba gotowane warzywa;p...pozdrowienia.
Tusiaczek.
Re: MOJA DIETA-NIEDIETA NR. 2
HEJ MADZIULKU,WPADŁAM CIĘ ODWIEDZIĆ.Rzeczywiście miło usłyszeć taki komplement ze szczupło się wygląda.Od razu czuje się,że dieta nie idzie na marne,samopoczucie jest lepsze i w ogóle.Super,bardzo się cieszę! Mam nadzieję,że prędko nadejdzie chwila,kiedy sama będziesz się czuła dobrze we własnej skórze.Buziaki!!