-
Rzadko tu zaglądam,bo mam dostęp tylko w kafejce internetowej,a kilka dni temu załapałam grypę i tak mnie gardło boli,że praktycznie nie jestem w stanie nic przełknąć.
Wczoraj i przedwczoraj jadłam tylko miód i piłam herbatę,a dzisiaj zmusiłam się,żeby zjeść trochę ryżu z pesto,to tak mi siadł na żołądku,że myślałam,że zwymiotuję.
Boję się,że jak teraz nic nie będę jadła,to potem dopadnie mnie jojo,a z drugiej strony nie chcę jeść na siłe i nie mam apetytu,bo mam gorączkę.Przedtem byłam na diecie 1000kcal i zazwyczaj jadłam w ciągu dnia kilka jogurtów naturalnych Danone,na obiad
kasze gryczaną albo manne albo warzywa na patelnię,na kolacje kilka mandarynek.
Oprócz tego piłam koktajl Viaredin,który wspomaga odchudzanie.Do ćwiczeń jakoś nigdy nie mogłam się zmusić.Latem chodziłam trochę na siłownię i byłam kilka razy na basenie,
ale nigdy nie lubiłam wysiłku fizycznego i jest mi o wiele łatwiej przestrzegać diety niż ćwiczyć.
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum
Zakładki