jestem tu po raz pierwszy i mam wilek amotywacje do tego zeby wreszcie chudnac!!!!!a jak wy??!!!!ZACZELAM OD WCZORAJ I NIEZBYT MI TO WYCODZImoze macie jakiej rady ????czego mam sie wystrzegac????co polecacie??jjakie byly wasze poczatki???i akie rezultaty??
pozdrawiam!!!



LinkBack URL
O LinkBack
Odpowiedz z cytatem
Zakładki