Re: Re: nadszedł czas !!!
Witam :)
Dołączyłam się kiedyś do Twoich "lecących kilogramów" które w spadku przejęła Marcheweczka, więc teraz też się dołączam :)
I też tak jak Natinka serdecznie Cie zapraszam do naszego konkursu. Czas się uczciwie wziąść za siebie :o) Wiosna idzie!!! Czas najwyższy zostawić sadełko daleko za sobą :o)
Buziaki
Chaney
Re: Re: nadszedł czas !!!
Witaj Sarenko ponownie!!!!
Jak widze raczej nikt sie do nas nie dołączy. Razem jakoś sobie przez to przejdziemy. Aczkolwiek zapraszam wszystkich chętnych. Nie planuje żadnej konkretnej dietki. Chyba ogranicze jedzonko no i po 18 juz tylko woda. Po za tym basenik no i w domku jakies cwiczonka, jesli leń mnie opusci, bo pstatnio dosc mocno sie ze mna zakumplowal. A kysz leniu ,poszedl sobie. (powiedzmy, że zadziałało :-) )
A ty Sarenko co planujesz??? Wiesz że trzymam za ciebie wszystkie dostępne kciuki. I możesz na mnie liczyć. Jestem pewna, że teraz się uda troszke wykołować te wstrętne kilogramy.
Ciesze się że znów tu zagościłam, mam nadzieje że tym razem mi się uda i będe mogła się pochwalić wszystkim.
Wiec kończe, odezwe sie jutro i zdam relacje z pierwszego dnia ( dzis i tak już stracony) :-))
Re: Re: Re: nadszedł czas !!!
WItam Chaney!!
Witam w imieniu moim i Sarenki ( :-)) ) Bardzo sie ciesze ,że do nas dołączasz. W końcu musi nas być więcej. Na trzy podzielimy nasz przyszły sukces. Ja właśnie walcze ze sobą, bo kolacje mam i goście przyszli, ale zajęłam sie podłączanie karty telewizyjnej, wiec moze mi sie uda przy stole nie kręcić.
Trzymcie się dziewczynki do juterka
bastyjka-bestyjka