no to prawie tak jak ja ...nie mam zbytnio czasu na ćwiczenia
może umówimy sie na jakieś bieganie basen aerobic
czy coś takiego?
co ty na to?![]()
no to prawie tak jak ja ...nie mam zbytnio czasu na ćwiczenia
może umówimy sie na jakieś bieganie basen aerobic
czy coś takiego?
co ty na to?![]()
Zakładki