-
Ja polecam zajecia na silowni.
Chodzilam miesiac ma silownie po 1,5 godziny. Na luzie cwiczylam sobie kazde partie ciala. Waga spadla, ale wieksze efekty byly widoczne na ciele. Odrazu wszyscy na mnie zwracali uwage z rodziny i pytali co ja robilam ze tak wygladam.
W czasie chodzenia na ta silownie, rozmawialam z szefowa ( instruktorka i mistrzyni). Powiedziala ze jak zalezy mi na szybkiej utracie centymetrow, przy tym na ujedrnieniu skory to zdecydowanie silownia, a inne cwiczenia w grupie to sa polecane po diecie, aby utrzymac piekna sylwetke, takie cwiczenia daja efekt ale po dlugim czasie, a silownia szybko.
Wiem, kazdy ma inna przemiane i inne problemy,ale mi silownia bardzo pomogla i chodzilabym dalej, gdybym nie miala teraz tyle na glowie. Napewno znow zaczne chodzic.
Sprobuj, ja widzialam pierwsze efekty po tygodniu.
Pozdrawiam
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum
Zakładki