I ile w sumie dzisiaj?
Wersja do druku
I ile w sumie dzisiaj?
Mialo byc 1900, mysle ze bylo 2000, ale jezdzilam na rowerze i bylam na miescie wiec moze cos spalilam :D A no i 8 min ABS zrobilam. A bylo tak:
sn: owsianka z muesli, nektarynka i platkami czekoladowymi 700 kcal (duuuzo tego muesli bylo i nie wydaje mi sie zebym zawyzyla, do zawyzania ostatnia jestem :D)
II sn ryz na mleku 210 kcal, nektarynka 50 kcal, mleczko do kawy 40 kcal
ob: zupa kalafiorowa niezabielana 100 kcal, ryz zapiekany z jablkami 500 kcal
pod: 2 galki lodow 150 kcal
kol: troche tej zupy :D 70 kcal, nektarynka 50 kcal, mango ja wiem? 50-60 kcal
Tak pi razy okno 1950 kcal.
pół godziny rowerku to 200kcal spalone :twisted:
Też mam na imię Weronika, ale... na trzecie xD.
Wiem, że jestem 66 stron do tyłu, ale zaznajamiam się dopiero... W każdym bądź razie, będę tu wpadać ;)!
Fotki widziałam, naprawdę dużo udało Ci się osiągnąć.
A starasz się zwiększać te kalorie codziennie, czy co jakiś czas, a może na tym przystopowałaś? (nigdy nie wychodziłam z diety, co najwyżej porzucałam :roll: ).
Nikson bradzo ladnie dzisiaj w sam raz i ruchu dosc .Oby tak dalej :*
fajnie schudlas, w porownaniu do tych pierwszych fot to teraz o niebo lepiej wygladasz! figura w sam raz :) a ile kg, bom nie w temacie? 8)
Wazylam 63,5 kg na elektronicznej wadze kolezanki. Teraz 64-65 kg, ale podobno ta waga zawyza :) wiec staram sie nie stresowac.
Pod koniec czerwca zwiekszylam do 1700 kcal i tak jadlam przez 3 tygodnie gdzies, teraz staram sie 1900, ale czesto przekraczam. Zastanawiam sie czy i kiedy zwikeszyc do 2000. Szczerze to przemknela mi mysl przez glowe, zeby jeszcze zrzucic 2-3 kg, ale to byla glupia mysl, poza tym mi sie nie chce :D Aktualnie chcialabym, zeby mi nie przybylo. Bylabym zadowolona z siebie, gdyby nie to ze brzuch mi sie zwija :D. Ale dokatuje go ciwczeniami :D
Dzisiaj po sniadaniu 700 kcal znowu :D jejku za duzo na sniadania jem, a pozniej nie mieszcze sie :D Zjadlam owsianke, tym razem bez muesli, bo nie otwieralam tych moich, bo do poniedzialku wtrabilabym cale, pozniej 2 sliwki i odrobine, odrobine doslownie ryzu ze wczoraj . Mam jechac na pchli targ dzisiaj i pozbyc sie resztki euro, ktore mi zostaly. Milego dnia dziewczyny :D
I good :) kochana, ale Ty masz 178cm wzrostu <zazdrosna> :) kurde nie zamieniłabyś się na moje 165cm? :P
178cm :shock: daj mi z 5cm :cry: bo ja tylko 166cm :roll:
Z Twoją figurą, na Twój wzrost, musi się naprawdę super wyglądać!