Ja z tego to tylko Myslovitz![]()
Ja z tego to tylko Myslovitz![]()
Jezu Aga jesteś jedyną dziewczyną w mniej więcej moim wieku która słucha Happysad-u i którą znam
Co do Myslovitz - Bunt Szesnastolatki ...Początek mojego 'musicalu'
właściwie nie istniejacego...
właściwie...
po co o tym mówić ..
-------------
Kolejny dzień zawalam diete ... jezu co się dzieje ?!?!??!?!
Zamieszczone przez Nika1990
Buahaha! Wiedziałam, że ich słuchasz, nie wiem skąd, ale wiedziałam! Może my się jakoś znamy? xD No tak, masz racje. Powinnam powiedzieć, że słucham rocka, metalu, czasami innych odchyłów i Tokio HotelZamieszczone przez Arventh
. Bo niektórzy nie potrafią przyjąć do swojej świadomości, że to też muzyka. Nawet do odchyłów nie zaliczą, toż to zboczenie! xD
I nie mówicie, że nie mogę słuchać metalu, bo lubię też Tokio Hotel. To największa durnota, jaką mi ludzie wytykają na każdym kroku (szczególnie trÓ metale).
A i mój nick nie ma nic wspólnego z Tokio. Kompletnie nie wiem, dlaczego mam taki nick, nie przypominam sobie, jak się rejestrowałam 1,5 roku temu. W każdym bądź razie, nie miałam zamiaru identyfikacji nawet nicka z nimi, żeby pokazać jaką to jestem ich WieLkoM FankOm
. A jeśli i tak to w ten sposob odbieracie, to właściwie co z tego? xD Arventh jestem przez jakieś dziwne zrządzenie losu xD.
Tak w ogóle, to zapomniałam się przedstawić, Kamila jestem ^^.
Też lubię Lady Pank, Myslovitz i Hey.
Kamila
Witaj :P jam być Kasia
co do TH to słuchajcie sobie czego chcecie :P w końcu wolny kraj![]()
Trzymajcie się dziewczyny - będę we wtorek![]()
Moje ogólnie zdanie jest takie, że nie ma muzyki dobrej i złej, lepszej i gorszej... Jest tylko wg. uznania jakiegoś słuchacza. Dlatego też nie powinno się komuś wpierać, że słucha beznadziejnej muzyki, albo nie ma prawa słuchać zespołu X, bo słucha zespół Y, który jest hańbą dla prawdziwego słuchacza zespołu X. No nie wiem, jeśli dla kogoś całym światem jest Mandaryna, to dobrze! Fajnie, że znalazł muzykę, która dla niego jest dobra, nie patrząc, że ma opinię mało ambitnej. Ale oczywiście, wyrażać swoją opinię, dyskutować i krytykować danego wykonawce można, w końcu nic złego w tym.
Możecie mnie zlinczować, ale takie jest moje zdanie ^^.
A co do TH... to chyba wyrządzili mi krzywdę, o jakiej mowa w moim temacie xD. Ale wyyybaczam im. Historia... aż głupio opowiadać xD.
Ok, więc do 'zobaczenia'.
a i jeszcze wklejam zdjęcie - żebyście miały co opłakiwać do mojego powrotu![]()
wybaczcie za jakoś ale specjalnie przerabiałam jeszcze w photoshopie żeby mały rozmiar miało, bo wtedy szybciej wchodzi na imageshacka
A co do muzyki to się z tobą zgadzam Arventh ( zawsze muszę kopjować twój nick ^^ bo nie potrafię go zapamiętać)
a niech będzie jeszcze jedno xD
![]()
Na zdjeciach bardzo szczupltko wyszlas ! BDB !!!!!!!!!!!!
Jestes bardzo ładnajak poogladam jeszzce troche Waszych zdjec to wpadne w mega kompleksy
a na zdjeciach wyszlas zgrabnie, nie wiem, gdzie Wam sie te kg chowaja, ja jak wazylam wiecej wygladalam jak prosiak
![]()
No wlasnie BeFree.. normalnie jestem w szoku.. Ty tak na siebie narzekasz.. a wygladasz slicznie! i masz ladna figurke i jestes bardzo ladna.. oj... ja juz wpadlam w kompleksy ponownie![]()
![]()
![]()
Zakładki