już skopiowałam sobie :D:D
i mam nowy suwaczek :D:D
Wersja do druku
już skopiowałam sobie :D:D
i mam nowy suwaczek :D:D
JEST MI SMUTNO WAGA NIEDOCENIŁA MOICH STARAŃ NA PLAZOWANIU.
CZYM DALEJ TYM GORZEJ
A JAK U CIEBIE Z WAGĄ.
BUZIACZKI..http://gifybejbi85.blox.pl/resource/image013.gif
Brawo Bewik, super dietkujesz i do tego basen :D Jak myślisz, czy sauna cos daje przy dietkowaniu ? Ja chodzę raz w tygodiu i wiem, że poprawia odporność, przeziębienie mnie brało parę razy, ale dzięki saunie się nie rozwinęło. Co to jest to balsamowanie ? Po prostu smarowanie balsamem wyszczuplającym :?: Miłego dalszego dietkowania życzę :D Pozdrowienia
Gratuluje TAAAKIEGO spadku wagi
:D Obrazki mi się znów nie wstawiają, strona wygasa.
Ostatnio chyba przez pomyłkę zapisałam mój post u Ciebie , przepraszam :oops: Jestem teraz taka zakręcona, że głupoty robię.
Swietnie, że ćwiczysz i mądrze dietkujesz, ja muszę też przykład z Ciebie brac a nie szukać znowu diet cud, bo znów dojdę do 80 lub wyżej.Dzięki za informacje o saunie, moje naczynka jakoś wytrzymują, dużo soku z cytryny pijam. Gratuluję, że zjadłaś nie za wiele czekolady, kiedyś potrafiłam całą tabliczkę, najlepiej z całymi orzechami. Pozdrawiam :D
:D bewiku,pochwal sie....jak tam twoja waga.. :D
Misialku, juz sie chwale :lol: :lol: :lol: :lol:
Waga dzis rano 72,1 :lol: :lol:
tluszcz 35,2
woda 47,3
masa 30,4
Zapomnialam rano sie zmierzyc, ale zmierze sie za tydzien :lol: :lol:
Beignet :lol: :lol: , to moze daj lokomotywe :lol: :lol: , tak balsamowanie to smarowanie (masaz balsamem, fajnie tak sobie brzuszek pomasowac, tylko powinno sie zawsze robic ruchem kolistym zgodnie z ruchem wskazówek zegara)
Ja tez jak nie chodzilam do sauny to 2 razy w roku mialam zapalenie oskrzeli, a teraz odpukac, ale mnie omija.
Sauna moze nie odchudza, ale wraz z potem wywalane sa toksyny .
Minusem sauny jest to , ze jak masz slabe naczynkakrwionosne, to predzej pekaja, ale wtedy trzeba brac witamine C, ktora wzmacnia naczynka.
Halinko za tydzien napewno pojdzie w dol :roll: :roll: , fajnie wyszlo w sobote, napisalam u Ciebie o rodzynkach i wpisywalam w moj dietetyk moje posilki,jak chcialam wpisac na moim watku, to juz mnie przeszkolilas(z tego jestem zadowolona)
Waszka, gratuluje :lol: :lol: , wiedzialam ze sobie poradzisz :lol: :lol: , przeciez aeroby, praca w ogrodzie i drzewo u rodzicow, to ciezka praca :lol: :lol:
Julisia, Didi, Evitka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Podstolinko pytalam o wazenie, bo ja nie moge wytrzymac, zeby rano nie stanac na wadze :lol: :lol:
Widze ze sobie super radzisz z wazeniem :lol:
Wczoraj nie za bardzo bylo SB, bo mialam gosci i byly ciasteczka, ktorych nie jadlam ,ale polamalam czekolade gorzka 70% i 4 kostki zjadlam a do tego panowie pili wodke, a ja winko :lol:
Dzisiaj do chwili obecnej
Bialka 53
Tluszcze 56
Wegle 29
Kcal 802, ale jeszcze zjem serek :lol: :lol:
Wody prawie 3 litry
Zycze milego i dietetycznego tygodnia :!: :lol:
U MNIE PORAZKA......... TOTALNA PORAZKA :cry:
http://mijama.strefa.pl/you/gify/misie/mis5.gif
WIDZISZ EWCIA U MNIE PORAZKA SŁODYCZOWA.
JUZ ZAPOMNIAŁAM I PILNUJĘ SIĘ DALEJ NIECH SIE DZIEJE CO CHCE.
BUZIACZKI.http://gifybejbi85.blox.pl/resource/image020.gif
:D :D :D gratujuje :lol: :lol:http://www.gify.org/obrazki/06/008.gif
Serdeczne pozdrowienia z Anglii :)
Kilka slow napisalam u Siebie.
pzdr