-
1:15 - wieczór :shock: :shock: :shock:
To ja Ci powiem, ze to środek nocy dla mnie dokładnie 8) O 22.00 to ja juz śpię a dziś w nocy to właśnie o 1.20 na siusiu wstałam i na zegarek spojrzałam 8) :roll: No, ale wstaję rano o 5.30, w Twoim środku nocy :wink: :lol:
A na razie nie budzę, tylko po cichutku życzę miłego dnia :D
-
Tagota toś Ty taki sam nocny marek jak ja :wink: z tym ,ze ja ostatnio nie wyrabiam i padam jak kawka :wink: :lol: :lol: zdecydowanie wolę wakacje wtedy to i całą noc moge siedzieć :wink: :lol: :lol: :lol: a tak co poranna przymusowa "wstańka" :? :roll: :wink:
POZDRAWIAM I ŻYCZĘ WIELE OPTYMIZMU. :D zobaczysz wszystko będzie dobrze tak więc uszydo góy i niczym się nie stresuj :D
-
To juz pora powolutku się budzić chyba :?: :wink:
Kawka jest, może zapach Cię ściągnie z łóżka :wink: :lol:
http://www.goodforyoucoffee.com/images/header03.jpg
-
Aga! alleeee trafilas :lol: :lol: :lol: :lol: mmmmm!!! dziekuje!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Dziewczyny...ja wiem, ze od rana tak moze nie powinnam, ale:
- wczoraj ZERO cwiczen (zero ruchu, zero wyjscia z domu),
- zjedzone okolo1200 kcal, w tym pozna kolacja
- gdzies kolo polnocy zjedzona gruszka
- dzisiaj dostalam @@@
....wchodze na wage, tak zeby jakby bylo wiecej, to na @ zwalic :wink: .... I WAZE POL KILO MNIEJ :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
wiem...swinia jestem :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
-
No tak czary jakieś :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Pożycz no mi tej swojej wagi co :wink: :lol: :lol: :lol:
Super Tagosiu :D
-
Wiesz co :!:
Jedź Ty już do tej ojczyzny może, zjedz sobie pożądnie i nas nie denerwuj :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink: :wink:
Może w tych niemcach to wy jeść nie macie co, bo same świństwa :wink: :wink: :wink: :lol:
GRATULUJĘ GOSIEŃKO!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
-
To by sie w sumie zgadzalo z tym jedzeniem...gruszki trzeba po nocach wcinac :roll: :roll: :roll: :roll: i jakies zboze, owies i Bog wie co jeszcze......Bida...jak Ci Niemcy to robia, ze po nich tak tej chudosci nie widac???? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
-
Jaa cieee, Gosia, ale super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tylko żebyś nam w jakąś anoreksję nie wpadła :wink: :lol: :lol:
-
No wiesz :!: :twisted: To juz za wiele,prosze Pani.Kiedy nas w koncu poinformujesz,ze waga stoi chociaz??? :wink:
A tak naprawde to bardzo sie ciesze i gratuluje! Jestes juz taki spargel,Gosiek. :D
http://www.gruen-spargel.de/images/SpargeDuenn.jpg
-
ja też się dołączam do gratulacji, bo jest z czego się cieszyć :lol: BRAWO :lol: :lol: :lol: