Dziekuje Reniu.
Wersja do druku
Dziekuje Reniu.
Hej Tusiu! Slicznie wyglądasz na tych zdjeciach, abiouściku to ja Ci baaaaaaardzo zazdroszcze, zwłaszcza, ze ja sama w ogóle nie posiadam :wink:
Ale miałas zamieszanie z tym strojem :roll: ja znowu miałam tak, że ja miałąm sukienke czarna w białe grochy,a inna dziewczyna biała w czerne grochy :? a też mysłam o białej :roll: niby innny krój,a le podobne, echhh, to co szyć tzreba, zeby nie trafic na takie same>?
Gratuluje 200 stron, a pamietam, ze dopiero była setna, na któą się nie załapałam, i na dwusetną też nie :roll:
Tussiaczku :) dziękuję za miłe słowa u mnie :)
Wracając do tej sukienki. Jeżeli coś Ci się nie podoba to i nie urwałaś metki to masz 7 dni na zwrot ubrania. We wszystkich sklepach muszą ci zwrócić pieniądze. Jeżeli mają napisane, że nie uwzględniają to jest to po prostu ***** prawda :)
Jeżeli przytafi Ci się to następnym razem to poproś żeby ekpedientka napisała na kartce " dnia takiego o takiego nie przyjełam do zwrotu tego i tego z powodu takiego i takiego..." nniech się podpisze albo wystawi pieczątkę.
Potem już wszystko idzie łatwo w darmowych sądach polubownych :):):)
Jeżeli masz jakiekolwiek problemy jako konsument odwiedź stronę federacji konsumentów.
Kiedyś zespuł mi się TV i oddałam go do naprawy. Czekałam długo i w końcu miałam dosyć i odstąpiłam od umowy. Conforama nie chciała oddać kasy. Podałam ich do sądu i wygrałam :) NIby to trochę czasu trwa ale jaka satysfakcja że klient może :):):)
Przez wszystko przeprowadził mnie za darmo prawnik na stronie federacji :):)
Buziaczki pięka Tussiu :) :):):)
Gratuluję 200 :D :D :D Nie zdążyłam się załapać .Pięknie wyglądasz :) :)
Jest juz dosyc pozno.
Leze sobie w lozeczku z laptopikiem na kolanach i do Was pisze.
Oczka zaczynaja mi sie kleic,wiec szybciutko...
Wieczorek spedzilam sama.Siedzialam na dzialce i przegladalam net,a pozni8ej poczytlam gazetki. Zdazylam jeszcze wykapac Figusie przed Magda M.
Narzeczony wrocil po 22.PRzyjechal na chwilke,zeby dac buziaka,pokazac autko i pojechal do domku...
Meegus,faktycznie niezreczna sytuacja,skoro na jednej imprezie byly podobne sukienki. Jednak z drugiej strony,kto wiedzial...
Dziekuje za mile slowko:**
Zadziora z Ciebie chcebycchuda.Taka mala zadziorka. Sukienke musialam wymienic na inne rzeczy,z tym ze roznicy cenowej mi nie zwrocili.Musialam kupioc cos drozszego. :roll: :roll: .
Dzieki za kilka rad. Jestem zazwyczaj ugodowa,ale jak ktos mnie zdenerwuje,to ........
Qqlka:Dziekuje slicznie.
Spokojnej nocki Forumki. :D :D .
Pozdrawiam Was.
Tusiaczek.
Zapomnialam dodac ze jezdilam na rowerku stacjonarnym cale 4 minuty. :roll: :roll: .
Zle sie poczulam.Zmierzylam cisnienie. Niskie. Zmierzylam temperature.Oslabienie.
Mam nadzieje ze juterkiem bedzie lepiej!!.
Postaram sie wstac wczesniej i isc na silownie.
Dobranoc:**.
Tusiaczek.
Na dwusetke sie nie zmiescilam za to jestem jedna przed i jedna po...co oznacza ,ze musze jeszcze troche zrzucic ,zeby sie "miescic":P hihi :)
Kochanie o steperku napisalam u siebie -fajna rzecz ,ale ja chyba wolalabym juz rowerek stacjon. bo po nim bardziej "czuje" ze zrobilam jakis wysilek fizyczny...no ,ale kazdy powinien sam sprawdzic co dla niego lepsze...:)
Pozno juz,wiec zmykam spac ,dobrej nocki i nie choruj w tak piekna pogode:)
Witaj w środe.Mam nadzieję że czujesz się lepiej.
Slonecznej srody zycze :D
A 4 minuty to juz cos :D
Witaj Tusiu.
Ja tez byłam wczoraj samotna do 22.00 i tez dostałam tylko buziaka na dobranoc i narzeczony opuścił mnie ...
Mam nadzieję że czujesz sie juz lepiej, i pamiętaj o moim kopniaku do ćwiczeń!! Jak tylko poczujesz się lepiej to wskakuj na ten rower albo na siłownię i spoć się porządnie, bo pamiętaj że mój wielki bucior tylko czeka żeby kopnąć Cię w zadek jak się będizesz lenić :D
Pozdrawaim cieplutko.