Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Moja walka o szczęście...

  1. #1
    Pyzia73 jest nieaktywny Nowy na forum
    Dołączył
    09-05-2007
    Posty
    0

    Domyślnie Moja walka o szczęście...

    Witam Jak chyba się domyślacie chciałabym schudnąć. Na razie 10 kilo. Przy wzroście 170 ważę 72kg... Mam pytanie: Czy do 10 lipca uda mi się schudnąć tyle ile chcę?
    Dziś jest 3 dzień 6 Weidera. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie okropny ból szyi podczas ćwiczeń... Może ktoś z Was też robi te ćwiczenia? Macie jakieś efekty?
    Od jutra zamierzam sumiennie pisać co zjadłam i wypiłam. Mam nadzieję, że uda mi się zjeść to, co zaplanowałam... Ja już się żegnam Napiszę jutro. Pa pa pa :*:*:*

  2. #2
    kinius33 jest nieaktywny Nowy na forum
    Dołączył
    28-01-2007
    Posty
    0

    Domyślnie

    No cóż, powodzenia! A co do 10 kilo do lipca... Próbuj

  3. #3
    Caillouu jest nieaktywny Nowy na forum
    Dołączył
    03-01-2007
    Mieszka w
    Katowice
    Posty
    0

    Domyślnie

    witam!
    ja tam wierze, że się uda, bez wpadek i z ćwiczeniami bedzie ok!
    trzymam kciuki, bede zglądać, bo się zastanawiam, czy nie odnowić mojego wątku i szukam kogoś z kim bede mogła pogadać o dietce!

  4. #4
    Pyzia73 jest nieaktywny Nowy na forum
    Dołączył
    09-05-2007
    Posty
    0

    Domyślnie

    Noo, jednak toś wszedł Caillouu, nie zastanawiaj się, tylko odnawiaj Ja zawsze jestem chętna do takich rozmów Do jutra :*

  5. #5
    antestor jest nieaktywny Nowy na forum
    Dołączył
    31-08-2006
    Posty
    47

    Domyślnie

    Witaj, Pyziu
    Gratuluję dobrej decyzji Ja w czerwcu zeszłego roku ważyłam 72 przy wzroście 169 i zrzuciłam 10 kg w 2 miesiące. Więc do końca lipca na pewno Ci się uda, jeżeli będziesz trzymać dietkę. Moja nie była jakaś super rygorystyczna, jadłam dziennie 1400 kcal, ale nie tykałam słodyczy. I wcale dużo nie ćwiczyłam. Więc na pewno masz szansę osiągnąć założony cel.
    Pozdrawiam!

  6. #6
    Dominika23 jest nieaktywny Znany na Dieta.pl
    Dołączył
    17-04-2007
    Mieszka w
    Zabrze
    Posty
    990

    Domyślnie

    20 kilo i w sumie 2 miesiace według mnie dużo. Zależy jaką diete chcesz stosować, bo mi trochę więcej schudnięcie zajęło, ale ja raczej przestawiłam się na zdrowe rzeczy niż na ograniczanie kalorii.
    A co do A6W to obecnie jestem na 20 dniu. Puki co ubyły mi 4cm w talii. Bólu szyji nie mam, ale nudzi mnie to już takie machanie w sumie 28 razy, a później 48

  7. #7
    Awatar Meeeg85
    Meeeg85 jest nieaktywny Sławny na Dieta.pl
    Dołączył
    22-08-2004
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    12,657

    Domyślnie

    hej! Tak do Ciebie piszę glownie dlatego, że jesteś z Cz-wy, a ja stamtąd pochodzę, jednak sentyment jakis jest

    Też cwicze Weidera, ale dopiero zaczęłam, więc co tu mówić o efektach

    Chcesz schudnąć w dwa miesiące.... no niby sie da, ale wiesz, ze wtedy grozi jo-jo ja zrucilam 8 w 2 miesiace, moze tyle Ci wystarczy powodzenia

  8. #8
    Awatar lili213
    lili213 jest nieaktywny Znany na Dieta.pl
    Dołączył
    03-08-2005
    Mieszka w
    Częstochowa
    Posty
    1,722

    Domyślnie

    Pozdrawiam sasiadkę! zawsze bardzo się cieszę, gdy widzę tu kogoś z Częstochowy.

    20 kg w dwa miesiące, hm... Musisz sie odchudzać powoli, żeby efekty były trwałe - dlaczego tak Ci się spieszy?

    Skąd dokładnie jesteś?

    Pozdrawiam i powodzenia!!!
    Biegam

    Jestem tutaj: Zapiski Lili.


  9. #9
    sycia jest nieaktywny Znany na Dieta.pl
    Dołączył
    07-03-2007
    Mieszka w
    Szczecin
    Posty
    135

    Domyślnie

    też uważam,że owszem jest mozliwe zrzucenie takiej wagi w 2 miesiace,ale lepiej powoli,ale skuteczniej.
    Co do weiderka to jestem na 14 dniu i chyba widac już pierwsze efekty
    Szyja mnie nie boli,bo trzeba ciągnąć mięśniami brzucha,a nie szyją. Mi na aerobiku zawsze kazali przy brzuchach patrzeć w sufit i nie splatać rąk za szyją tylko trzymać je mniej wiecej na poziomie uszu. I tak się nauczyłam ciagnąć mieśniami,a nie szyją Choć przyznam,ze na poczatku nie było to łatwe,bo moje miesnie brzucha były maksymalnie sflaczałe!

    Powodzenia

  10. #10
    aimka6w jest nieaktywny Znany na Dieta.pl
    Dołączył
    21-01-2007
    Mieszka w
    Lublin
    Posty
    1,274

    Domyślnie

    Ja skonczylam Weidera w marcu i bylam baaaardzo zadowolona z efektow. Polecam! Jedyny minus to ta nuda i rutyna, to jest naprawde okropne.

    Bol szyi wynika z tego, ze ciagniesz glowa zamiast brzuchem, patrz w sufit, jak napisala sycia. Ja po prostu dotykam leciutko paluszkami do skroni, glowa wysoko i lokcie w plaszczyznie reszty ciala, nie ciagne nimi. Najlepszy sprawdzan poprawnosci cwiczenia: jak Cie pieka miesnie brzucha, to znaczy, ze dziala.

    Buziaki i trzymam kciuki za nas wszystkie. Piszcie, jak Wam idzie, bedziemy sie motywowac nawzajem.

Zakładki

Zakładki
-->

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •