i co tam slychac :?:
Wersja do druku
i co tam slychac :?:
Halo, halo :wink: ? Sunnyy jak tam w końcu poniedziałkowe boje :wink: ?
witajcie
wczoraj dostałam zgode zdawać jutro te 2 kolosy ale mam takie stracha parazyty wykułam w każdą strone ale genetyki nie umiem tak dobrze dostałam pyt z testu i mam z tamtego roku więc chyba je przejrze jak nie zdam któregoś to poprawka roku
dzisiaj dostałam @ wygladam i czuje się jak wielki baloooon mimo tego zaryzykowałam i weszłam na wagę a ona uparcie stoi w miejscu i pokazuje 54
Spokojnie dasz radę! No bo kto, jak nie Ty!?
Sunnyy jeszcze wytrzymaj, już tyle przeżyłaś, to już pikuś w porównaniu z tą plejadą kolokwii i testów, które masz za sobą :wink: !
kochana no juz coooraz blizej konca!! takze daj rade!!
http://www.strykowski.net/czekolada/...owego_1423.jpg
dzieki dziewczynki za pocieszenie ;D
ale jak jutro zdam a zdam to czeka mnie jeszcze praktyczny 11 , anatomia 14 łącina 18 i 20 exam z biologii
Dasz sbie radę i tak powtarzać mogę do znudzenia;)
Nie smutaj, u nas większość egzaminów jest taka rozćwiartkowana, że trzeba zaliczyć osobno test, praktyczny a dopiero potem ustny i którykolwiek się nie zda, to się nie zda całego egzaminu :twisted: .
Trzymam paluchy!
dziękuje dziewczynki :!:
mam takiego stresa nie mogę już na to patrzeć a jak powtarzam robale to mi sie juz chrzani :twisted: :x