-
RAPORCIK JEDZENIOWY
:arrow: woda z cytryną na czczo
:arrow: 3 kromki tostowego + 50 g serka Delfina Fitness 14 % tł. + pomidor + cebulka
:arrow: 2 x kawy z mlekiem
:arrow: Danio jagodowy + jabłko
:arrow: sardynki w sosie pomidorowym + plaster żółtego sera
:arrow: 2 pałeczki pieczonego kurczaka + 200 g surówki z czerwonej kapustki, jabłka, cebulki i oleju
:arrow: jogurt musli Zott 130 + malutka kromeczka chlebka z odrobiną masełka
:arrow: shake proteinowy
Łącznie: ok. 1500 kcal
==================================
RAPORCIK RUCHOWY
ĆWICZENIA Z HANTLAMI
2 x 15 (na każdą rękę) - wiosłowanie w opadzie (5 kg)
2 x 15 - unoszenie na boki (barki) (po 2,5 kg w każdej ręce)
3 x 15 - uginania ramion (biceps)(po 5 kg w k.r.)
2 x 15 - francuskie wyciskanie siedząc (triceps)(4 kg)
2 x 15 - rozpiętki (klatka piersiowa)(po 2 kg w k.r.)
3 x 15 - szrugsy (po 5 kg w k. r.)
4 x 15 - spięcia brzucha z hantlami (mięśnie skośne brzucha)(6 kg w k.r.)
Weider: seria x 25 powtórzeń
Brzuszki bokserskie: 4 x 15
ABS II ze zwiększoną liczbą powtórzeń--->w ćwiczeniu 3. zamiast 25--->50 powtórzeń, w ćwiczeniu 4. zamiast 10 ---> 20 powtórzeń
Mostek: 50 spięć - o takich:
http://sparkpeople.com/assets/exercises/121.gif
-
Kasiu dobrej nocki życze.
-
Je je je :lol: :lol: :lol:
Tak, tak, tak :lol: :lol: :lol:
MAM BILETY NA KULT!!!!!!
NA 2 KONCERTY!
No to mogę iść spokojnie spać :wink: :D :D :D
Dobranoc!!!
.... i już się szykuję na 29 listopada na T.LOVE :wink: :P
-
KASIA JAKIE WYRZUTY SUMIENIA PRZEZ KURTECZKE.....NALEŻAŁO CI SIE KOBIETO. NIO I JESTES TEGO WARTA :)
NIO I W ZWIAZKU, ŻE TAK PÓŻNO TO .....MUZYCZNYC SNÓW :)
-
-
Hej
Fajnie, że masz już bilety na koncert. Kurcze, też bym poszła poszaleć na jakiś koncert, najchętniej na jakiś rockowy, żeby rozładować stresy :D Ale niestety w moim rejonie jakaś koncertowa posucha. Przykre. Ostatnio byłam na Prodigy. Nie przepadam za muzyką elektroniczną, ale Prodigy uwielbiam. Na koncercie było niesamowicie energetycznie. Od tego czasu (dwa lata prawie) nic się nie trafiło. A do Wawy mam za daleko i nawet na Gunses Roses w zeszłym roku nie dojechałam. Za wygodna jestem :lol:
pozdrawiam Cię serdecznie!
-
-
Kasiu SZOK :shock: :shock: :shock: :shock:
Jaka rożnica :shock: Aż mi szczęka opadła!!!!!!!!!!!!! :lol:
To stare zdjęcie,to jakby Twoja starsza siostra!!Doszłaś naprawde do pięknej sylwetki!!!!
A co do kurteczki,to jest ona zarabista :lol: :wink: Będziesz w niej rewelacyjnie wygladać!!!
Pozdrawiam i zycze miłego czwarteczku!!
BUZIACZKI
http://img299.imageshack.us/img299/7476/22rz9.gif
-
Witaj Kasiu:)))
Mi sie bardzo podoba ta kurteczka jest taka rockowa;))))
Ciesze się, ze masz bilety:DDDDDD
a mam takie pytanko, czy myślisz, że kosteczka gorzkiej czekolady Noir Nestle jest lepsza niz podjadanie rodzynek i suszonych moreli itp? Myslisz, że to lepsze zastepstwo jeśli chodzi o sodycze?
A tak w ogóle to życze Ci pięknego dnia i mam nadzieje, że u Was w Warszawie zaświeci słoneczko:))))))
-
Dzień dobry w czwartek :P :P
Mam nadzieję, że minie mi i Wam spokojnie :wink: w końcu już coraz bliżej do weekendu, więc są powody do radości :D
Właśnie zjadłam śniadanko: 2 kromki tostowego z serkiem jogurtowym Delfina Fitness+pomidor+cebulka i 1 wafel ryżowy musli z łyżką dżemu wiśniowego niskosłodzonego :P
A od jutra na śniadanko będę wyjadać owsianki, które zalegają w szafkach :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ważność listopad 2007 :lol: :lol:
Co do koncertów, to biegam, kiedy tylko mogę i grają ci, których lubię :wink: Na pierwszym miejscu oczywiście KULT i Kazik, zawsze w październiku jestem na Pomarańczowej Trasie, 2 lata temu nie udało mi się kupić biletów i to był dopiero dramat :lol: :lol: :lol:
Potem lecę na T.LOVE, też w "Stodole" (warszawianki wiedzą, co to za klub - studentów Politechniki Warszawskiej), uwielbiam atmosferę koncertów w Stodole ... w innych klubach jest jakoś inaczej :lol: a tu super :P
Mam ochotę iść jeszcze w grudniu na HEY, zobaczymy :D
W Stodole jest przez cały rok taki cykl koncertów "Co 4-tek Muzyka" i grają naprawdę fajne zespoły.
Po pracy nie mam specjalnych planów, muszę zatankować autko, ale to może jutro po pracy a przed wizytą u lekarza na 16.15 :roll:
Miłego czwartku! :P