Witam Cie weekendowo Aniu i zycze milego dnia :*
Wersja do druku
Witam Cie weekendowo Aniu i zycze milego dnia :*
6/34/63
Witajcie sobotnio :)
W końcu wpadłam na forum.. ale na chwileczkę chyba, bo zaraz przyjdzie W. siostrzenieć na neta... ech.. :wink: no ale czas zrobić PODSUMOWANIE 5 (19) dnia SB czyli wczorajszego dnia
:arrow: 7.30 - kawa z mlekiem
:arrow: 8.30 - bułka sojowa z dżemem (malutko, dżem prawie bez cukru)
:arrow: 10.30 - bułka sojowa z dżemem
:arrow: 14.00 - serek wiejski 200 g
:arrow: 16.00 - orzeszki garść + mały banan
:arrow: 18.00 - gotowany kalafior (ok. 200 g) + jajko na twardo (podjadanie przy robieniu sałatki a'la Bike :wink: )
:arrow: 21.00 - malutki talerzyk sałatki - nie mogłam się oprzec 8)
:arrow: 5 dzień 6W
II faza - wykorzystując oficjalnie przejście już się zajadam bułeczkami sojowymi.. 8) moimi ulubionymi.. dziś też już zjadłam 2... w sumie - naprawdę jestem zaskoczona - to właśnie pieczywa a nie słodyczy mi tak bardzo brakowało ostatnimi dniami..
mało ćwiczę.. dziś spróbuję włączyć piękna Jane.. ale zaraz ma przyjść W. siostrzeniec to przy nim nie poćwiczę.. ciągle coś :wink: ale szóstkę zrobię (obiecałam Asi.. choć baaaaaaaardzo mi się nie chce jej robić).
Zaraz zmykam trochę odpocząć, bo ŁAPIE MNIE PRZEZIĘBIENIE :roll: chorobcia.. a poza tym za mną własnie ponad 3 godziny z matematyką i czacha dymi :wink: zwinę się w kocyk i sobie poleżę, moze coś poczytam (Aguś jak Tobie idzie czytanko? :D ).
Na dietkowym forum muszę się jeszcze wyżalić.. ze te dni się zbliżają i nosi mnie dziś niemiłosiernie w stronę kuchni.. ratuję się sałatką kalafiorkową (Beatko z nieba mi ją zesłałaś! :D ), choć mam ochote na konia z kopytami :roll: i to w czekoladzie najlepiej :wink:
ale się nie dam!
************************************************** **********
Izuś-Izary - Słoneczko trzymaj trzymaj te kciuki.. ja tez mam nadzieję, że się dobrze skończy ta cała sprawa, która wymknęła się nam spod kontroli :roll: buziaczki Izuś.. i ja Tobie życzę romantycznych chwil z K.. 8) buziaczki :)
Ewelinko - Słoneczko zakładać się nie będziemy, bo obie będziemy szczupłe w jednym czasie hehe.. zobaczysz.. :) ja też lubię jeść i dlatego nie umiem schudnąć raz a porządnie... dlatego teraz wolę powoli, byle było mnie coraz mniej... buziaczki i ja też posyłam pozdrowionka weekendowe :) miłego dnia!
Izuś-Bella - wiesz, mi tez ostatnio coś tak za bardzo nie chce się ćwiczyc... ale spróbje dziś włączyć Jane... no i pobrzuszkuje.. dziekuję Ci za rozmowy te króciutki, ufam, ze niedługo pogadamy dłuzej! :) buziaczki Słonko :) miłego dnia piękna Ósemeczko.. :)
Beatko - dziękuję, pakuneczek wysyłam mój weekendowy do Ciebie :) na Pomorzu nadal słonecznie, ale już chłodniej.. szkoda! Beatko ja miałabym się pogniwać na Ciebie? Ale o co? Słonko skąd takie myśli.... czasem nie udaje mi się wpaść na wsystkie wąteczki, ale czytam.. czyżby o to chodzi.. a jesli o coś innego prosze napisz mi bo się zmartwiłam, skąd Ci to przyszło do główki..... buziaczki Beatko, miłego weekendu! :) i tych imprezek i spotkań! :)
Gosiu-Forma - dziękuję :) ale bym sobie zjadłam taką truskawę.. :)
Agusiu - dzięki za wczorajsze pogaduchy, ale krzycze mało, mało! :) buziaczki kochana! miłych prac ogrodowych! :) buziaczki
Ewciu-Emkr - dziękuję :) trzymaj się u teściów.. my jutro tez u teściów jemy obiad.. oj moze być ciężko.. :wink: buziaczki i dzięki za kciuki! :)
Anuś-Najmaluszku - dzięki za fotki.. suuuuuuuuuuper.. oj, zazdroszczę Ci tego wyjazdu...
Aneczko tak, na razie II faza, a na I wróce gdy będe miała więcej sił... na razie dietkuje mi sie spokojnie, choć nie wzorowo, to jednak nie tyję i to jest najważniejsze dla mnie! Aneczko buziaczki :) miłego weekendu :)
Grazynko - dziękuję :) buziaczki
Kasiu-Katharinko - widocznie mamy takie same gusta :lol: wow! :) super :) Słoneczko miłego dnia :) i szybkiego przejścia z 8 na 7.. oddałabym Ci swoja, ale to jeszcze potrwa zanim ją zgubię... :wink: buziaczki
Paulinko - dziekuję :) nawzajem Słonko :)
Dagmarko - wiadomość ta jest baaaaaaardzo radosna :) i wiesz co Ci powiem.. mam podobne oczucia.. dzis zjadłam batonika cini-minis.. i wcale mnie nie zachwycił!! za to ciągnie mnie do pieczywka... buziaczki i gratuluję tego wyregulowania :) super :) miłego weekendu :)
BUZIACZKI SŁONKA :) MIŁEGO WEEKENDU WAM ŻYCZĘ :)
postaram się wpaść wieczorem :) pa!
Hi Anikasek, wspaniale się czyta Twoje wpiski, takie budujące, mnie dziś do lodówki nosi, oj nosi, może dlatego, że w czwartek sobie inne jedzonko przypomiałam, a może dlatego, że jestem tydzień przed @, a wtedy głupolek mnie dopada. :wink: Sama już nie wiem, a może dlatego, że właśnie wyparowuję. :mrgreen: Trzymaj się dzielnie jutro, bo masz bardzo trudne zadanie. :wink: Buziolce orzeszku. :P
Ha! :P A ja dzisiaj sie czuje jakos dziwnie bo w sumie do slodyczy mnie nie ciagnelo...za to Aniu tak jak w Twoim przypadku do chlebka i buleczek sojowych...oj tak tak...:P Ja dzisiaj tez na chwilke...pozodwiedzac...zostawic notke i siebie...i w miasto :P Aniu nie daj sie temu wstretnemu przeziebieniu...nie pochoruj mi sie :P:) A moja dieta...hmmm pewnie zostawia wiele do zyczenia ale co tam...masz racje. Lepiej chudnac wolniej ale trwale (nie trwalej -prawda?? :) Pozdrawaim :*
czesc Aniu!
uwazaj na lodowke... ona jest niebezpieczna!
Aniu kochana przesylam Ci troszeczke mojego optymizmu!!! A jak...nie bede egoistka... :D Kuruj sie i dziekuje za dorodnego grzybka :*
Cytat:
Zamieszczone przez izary
czy już coś wiadomo :?: :wink:
bo u mnie ejszcze nie :roll:
ale wierze ze zarówno u Was jak i u nas bedzie dobrze :lol:
miłego łikendu :lol:
Już po 21, to do kuchni nie zajrzę.. choć mnie nosi.. czyli mogę zrobić PODSUMOWANIE 6 (20) dnia SB
:arrow: 8.00 - 2 banany (małe)
:arrow: 9.30 - troszkę rybki po grecku made my Teściowa 8) - pychota
:arrow: 11.30 - talerzyk (dużo) sałatki Beatki + bułka sojowa + batonik cini-minis + banan
:arrow: 16.00 - talerzyk (znów dużo) sałatki Beatki + bułka sojowa
:arrow: 18.00 - orzeszków garście ze dwie + nescafe 3w1 + banan
:arrow: ZARAZ po wpisie zmykam na 25 minut trening 2 z J.F.
:arrow: 6 dzień 6W
Skąd te banany... :?: :twisted: promocja w markecie hehe :wink: kupiliśmy ich troszkę, jeszcze na jutro zostało :wink: strasznie dawno nie jadłam bananów..
Zmykam zaraz poćwiczyć, bo trza lenia pogonić :twisted: i tak mam zaległości, bo miałam trening z J.F. robić 4 razy w tygodniu a zrobiłam tylko w poniedziałek.. moze jutro nadrobię.. ech.. może! :wink:
Pobuszowałam po forum sobie i znów jakby sil więcej mam.. w tym głównie dziś dzięki Ewelince-Księżniczce, która powiedział dziś piękne słowa - zajrzyjdzie do niej to na pewno jez znajdziecie.. :D
podejście do dietku super !! :)
************************************************** ***************
Izuś-Bella - Słoneczko ja też jestem tydzień przed @ i też głupolek dzis mnie dopada i jak krążownik chodziłam w kuchni i mało brakowało.. ale nie stało się nic złego :wink: choć jadłospis dnia dzisiejszego nie zachwyca, to jednak i tak jak na mój stan ducha jest ok! 8) bo z trudem to przyszło... Izunia zmykam poćwiczyć troszkę.. bo lenia musze pogonić! :) buziaczki kochana! :) miłej niedzielki
Ewelinko - baw się dobrze!! :) czekam jutro na relację :) buziaczki Słonko :)
jeszcze raz wielka buźka za dzisiejsze słowa! :)
Julcyś - uważam... buziaczki Słonko! :)
Efciu - nie, nie wiadomo nic... i nie wiadomo, kiedy będzie wiadomo... buziaczki i powodzenia!
Zmykam Słonka :) biegnę randkować z piekna Jane.. chyba już nie wpadnę tutaj, tak więc zyczę Wam kolorowych snóff! :)
Aniu pięnie sobie radzisz, ja ostatnio tak odpuściłam diete, ze nie potrafie wejsc na wlaściwe tory, do tego strasznie mnie do czekoldy ciagnie, a generalnie za czekolada nie przepadam... Buziaki!
http://blog.tenbit.pl/i/blog/upload/...agatki/260.jpg
Witaj Aniu kochana :D :) :D
Nie było mnie trochę i muszę ponadrabiać zaległośći :) Twój wątek szybko mknie do przodu :D Wpadlo mi w oko ,że jesteś na II fazie SB :) Może to i lepiej :) Ja wcale nie jestem gorsza ale u mnie to już chyba "IV faza" :wink: Plżowanie plażowaniem ale jabłka zżeram po 2-3 dziennie :wink: Uwielbiam jeść jabłka :D
Uściski Aniu! Miłej , słonecznej niedzielki :D :D :D
http://www.ga.com.pl/foto20/09007x.jpg