Anikasku, wszystkiego, wszystkiego, czego tylko chcesz! Szczęśliwego, spokojnego, pełnego dobrych niespodzianek, ładnej pogody i miłych sytuacji dnia urodzin, życzy kominiarz. Tfu, wkra życzy! :)
Wersja do druku
Anikasku, wszystkiego, wszystkiego, czego tylko chcesz! Szczęśliwego, spokojnego, pełnego dobrych niespodzianek, ładnej pogody i miłych sytuacji dnia urodzin, życzy kominiarz. Tfu, wkra życzy! :)
4/40
Witajcie :)
i znów o rok starsza.... :roll: :wink: ciśnie mi się dzis na usta.. ech.. zycie za szybko płynie :wink:..
Słonka dziękuję Wam za zyczenia :) kochane jestescie.. za pamięc i tyle ciepełka, które tu dostaję..
Aguś, Dagmarko, Anusia, Justynko, Kasiu, Zosiu :) dziekuję Wam bardzo :)
Ja dziś bezwstydnie wyleguję się na maxa.. :) W. niestety poszedł do pracy na 10, a ja postanowiłam się wybyczyć.. ale potem poszykować cosik na wieczór muszę.. :)
wczorajsza mała (5 osobowa) imprezka wypaliła bardzo fajnie, oglądalismy zdjęcia ze ślubu Przyjacióły, z gór, nasze z gór dłuuugo, długo :) nie moglismy się nagadac i pewnie gdyby nie ból brzucha Przyjacióły skończylibyśmy tak gadac rano :wink: a tak Nowożeńcy zwinęli się po 2, a my rozespani usnęlismy juz sporo po 3... tak więc dzisiejsze wylegiwanie w pełni uzasadnione hehe :wink: dla mnie to rzadkość, bo raczej jestem rannym ptaszkiem :wink:
Dietka chwilowo w małym zawieszeniu, ale nie ma szaleństw :wink: wczoraj było tak:
chuda wędlinka - ok. 180 kcal
kawa z mlekiem - 50 kcal
jogurt z musli - 210 kcal
jabłko, banan - 250 kcal
podjadanie przy robieniu sałatki - max. 150 kcal
i dopiero późnym niestety wieczorem i w nocy talerzyk sałatki gyros, winko, sok i kawałek ciacha galaretkowego - x kcal
:wink:
Dziś juz za mną
kawka z mlekiem, sałatka (w ramach śniadania do łóżka hehe) i 2 kawałki ww. ciacha. (taki kawałek ma ok 100-120 kcal)
obiadku nie przewiduję, bo wieczorem będzie tort.. :)
jutro zaś wracam na dietkowe tory, bo nie chcę zmarnować 7, którą wczoraj zobaczyłam...... :) oficjalne wazenie w piątek za tydzień - ufam, ze wtedy juz 7 będę miała ustabilizowaną! :)
Chcę dojść na razie do wagi 75 kg.. :) to jest waga gdy zaczynam czuć się kobieco i trochę lepiej.. własciwie to ja naprawdę nie wiem kiedy ja zgubiłam te kilka kg.. :shock: :wink: jakoś tak długo waga wahała się w okolicy 85 kg. a tu nagle zeszłam to 5-6 kg jakoś tak niepostrzeżenie hehe.. :) teraz biorę się za kolejne 5 kg :D :wink: mam nadzieję, ze pójdzie tez tak jakoś fajnie i lekko...
*******************************************
Justynko - cosik kalorycznego w weekend będzie ale z przyzwoleniem :wink: Mama robi pysznego torta, po prostu nie umiem go nie zjesc hehe.. :) ale po weekendzie pełna moblizacja :) chyba nabrałam w końcu wiatru w zagle a duzo mi dały spotkania forumowe, urlopik w górach.. :) Dobre fluidy tam na Waszym Południu! :) bardzo mi się tam podoba! :)
Justynko pozdrawiam Cie gorąco! :) trzymam kciuki za Twoja dietkę i goń mnie kochana, goń! :) buziaczki
Agusia - dzieki za wszystko :) no i gratuluję pracki :) miło było Cię wczoraj usłyszec :) masz gratulki od dziewczyn z mojej pracy! :) obys się w tej pracy odnalazła, była zadowolona pod kazdym względem! :) trzymam kciuki :) a na razie korzystaj z ost. dni wakacji! :) gratuluję wyboru studiów i bardzo się do Ciebie usmiecham :) miłego weekendu! :) buziaczki
Hipopotamku - dziekuję :) pozdrawiam Cie goraco :)
Kasiu-Danik - sama w to nie wierzę, wczoraj stawiałam wagę w róznych miejsca pokoju, wchodziłam kilka razy bo nie mogłam się napatrzeć na 7 hehe :) teraz jej nie chcę stracić... :) mam nadzieję, ze uda mi się ją utrzymac i zadne diabełki w mojej głowie nie zaczną źle kusic.....
Kasiu a w górach było cuuuuuudownie :) jak chcesz jakies fotki jeszcze to mogę Ci przesłać na zachętę wyjazdu w nasze piekne Tatry :wink: bo mamy ich ok 800 hehe :) choć sporo było w chmurach.. :) ale mamy niesamowite wrazenia z tego wyjazdu, w końu po 6 latach bylismy w górach, w miejscu które oboje z W. kochamy! :) I postanowilismy tam wrócic jak najszybciej..... :) jak tylko będzie okazja.. :)
Kasiulka a Ty goń mnie goń.. :) trzymam kciuki byś ładnie i szybciutko pokonała granicę 85! (którą ja pokonywałam nieudolnie ileś tam miesięcy..) i biegusiem i Ty idz w stronę cudnej, zgrabnej 7! :) buziaczki Słonko :) pozdrawiam Cię gorąco!
Dagmarko - dzieki :) masz rację, siódemka jest Piekna.. :) a ósemka bee :wink: choć na razie jestem na granicy i dzis dla spokoju ducha po nocnym jedzonku na wagę nie wchodzę :wink: ale od razu i lżej na serduszku.. :)
A Tobie zyczę jak najszybicej jeszcze piekniejszej szóstki :) jestes juz tak bliziutko niej :) miłego weekendu :)
Asiu - tak własnie chcę zrobić... :) duża radośc bo nie spodziewałam się w zyciu tej 7 teraz! :) ale jest a ja mam nadzieję ze juz jej nie stracę w tak głupi sposób jak jojo....
Asiu dzieki za porannego smska :) kochana jestes :) pozdrawiam CIę gorąco i zycze spokojnego weekendu :) mam nadzieję, ze w mieszkanku wszystko juz dobrze.... buziaczki Asiulka! :)
Jolu - dziekuję :) buziaczki kochana i śliczna Szóstko :)
Zosiu - dzieki! :) tak tak, to chyba wszystko dzieki górom! :) ech.. jak bardzo bym chciała znów tam być... :) dziś mówili ze na Kasprowym snieg i minusowa temperatura a my z W. od razu na siebie i milion wspomnień z tego dnia gdy i nas tam zasypało... :) ech.. :) polecam góry kazdemu :) buziaczki Zosiu :) i miłego, choć samotnego weekendu zycze! :)
Uleńko - dzieki :) buziaczki :) pozdrawiam Cie gorąco :0
Grazynko - dziekuję! :) buziaczki
Ewus-Emkr - dzieki :) oby i Twoja siódemka szybciutko wróciła :) a ja bym mojej nie straciła!! :) pozdrawiam Cię bardzo gorąco! :) miłego dnia!
Gosiu-Forma - dzieki :) fajnie, jak dalej będzie tak spadac.. choc nie wierzę w to hehe.. :) ale jak juz zobaczyłam 7, to moze iśc wolniutko, byle w dobrą stronę :wink: buziaczki Gosiu z ślicznym brzuszkiem... (nadal nie mogę się napatrzeć na Twój brzuszek.. az mi się chce zacząć szóstkę W.. ale czy ja wytrwam - kiedyś max. doszłam do 20 dnia.... ech.. ale warto.. dla taaaaakich efektów... :) pomyślę jeszcze :wink: )
Korni - dzieki :) dotrwajmy bo warto... :) trzymam mocno za Ciebie kciuki :) buziaczki
Aniu-Najmaluszku - oj tak tak, będę się pilnowała bardzo... :) jedynie weekendowe rozluźnienie z tyt. urodzin, ale poza tym od poniedziałku chce przestrzegać SB (ale chyba z owockami bo bardzo mi się ich chce..) i dalej chudnąć... :) pierwsze widoczne efekty bardzo mnie zmotywowały, mogę ubrać juz kilka ubrań, które były baaaardzo opięte i to tez mi dodaje skrzydeł.. kocham uczucie wiszących spodni :wink: i moze niedługo tego doświadczę :wink: ot, takie głupoty moze, ale czerpię z nich siłę :)
Anusia masz rację, długo był czas takiego wahania u mnie i ciagle sie boję, ze znów tak bedzie..... stąd pilnujcie i Wy mine :) buziaczki Anus :) miłego dnia!
Slonka ide sie w koncu ubrac :wink: jeszcze raz dzieki za pamiec i zyczenia! :D milego dnia :D
Witaj Anikasku!
Zyczę Ci wszystkiego co najlepsze w dniu Twoich urodzin, spełnienia marzeń i wielu radosnych chwil w życiu. Niech wszystko układa się po Twojej myśli :)
http://www.pocztakwiatowa.pl/img/pic...1049262081.jpg
Pozdrawiam i udanego świętowania bez przybierania na wadze :twisted:
Agniesiu nie ma innej opcji!!!!!! :wink: :DCytat:
Zamieszczone przez motylisek
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c014.gifCytat:
Zamieszczone przez Usiak
Aniu to ja poprosze o te zdjecia na zachete, chociaz wcale zachecac nie trzeba, ale ja uwielbiam ogladac zdjecia!!! :D :D :D Buziaczki i milego dnia!!! :D :D :D
http://imagecache2.allposters.com/images/ASH/1289.jpg
Anikasku, bardzo ładnie sobie wczoraj poradziłaś! Oby dziś było podobnie! :) Weekend urodzinowy i w ogóle, więc wylegiwanie się absolutnie zasłużone! Jutro też się wyśpij i zrób sobie małe przyjemności :)
Wiórku to Siódemka Dla Ciebie Na Dalszą Górską Wędrówkę
http://images3.fotosik.pl/158/9d4f27044a925a2b.jpg
Urodziny dzień radosny,
Pełen kwiatów zapach wiosny.
Dziś chcę złożyć Ci życzenia,
Szczęścia, zdrowia, powodzenia.
Niech Ci słońce jasno świeci,
I w radości dzień przeleci.
Niech odejdą smutki troski,
By nastąpił dzień radości.
Te życzenia choć z daleka,
Płyną niby wielka rzeka.
I choć skromnie ułożone,
Są dla Ciebie przeznaczone
http://i.wp.pl/a/i/kartki2/main/kartka1347.jpg
Anusia jak minęły urodzinki? Był torcik? A może jakies ciasteczko light?
Anusia życze Ci milutkiej, wesołej i beztroskiej niedzielki :-)
Buziaczki!!!