annohanno Wiem :P Byłam tam na ostatnich wakacjach, ale nie macie nic ciekawego :D
Wersja do druku
annohanno Wiem :P Byłam tam na ostatnich wakacjach, ale nie macie nic ciekawego :D
Aniko
Z Krakowem trudno konkurować, ale parę fajnych miejsc w Puławach i okolicy udałoby się znaleźć.
anika trzymam za ciebie kciuki:-)
nie poddawaj siee
trzymaj linie:-)
buziaki
rowerek..jak to sie mowi zlosliwosc rzeczy martwych. Zawsze sie cos psuje jak jest potrzebne!
Mamusie masz kochana xD
Oj Kraków, uwielbiam. :) Muszę się tam wybrać niedługo, bo Warszawa to nie to samo... :roll:
Kolorowych snów! :)
Wpadam z pozdrowieniami :P :P
http://img204.imageshack.us/img204/7061/lowk0.jpg
Dzień dobry :)
Wczorajszy dzień można zaliczyć do udanych :) Jakieś 1060kcal na liczniku żadnych słodyczy i 1,5h szybkiego spaceru. Brzuchów nie było, bo mi się już nie chciało, ale za to zaraz się rzucam na podłogę i pokutuję ;) Na śniadanie zjem resztkę wczorajszej zupy z obiadu i standardowo wypiję kawusię z mleczkiem :) Na obiad to makaron z sosem będzie :) A na kolację jeszcze nie wiem, ale nic złego ;) Jakoś ostatnio mam zapał do odchudzania, może dlatego, że nawet mój tata, który nigdy nic nie zauważa powiedział, że bardzo widać, że schudłam :lol:
miło coś takiego usłyszeć od najbliższych i bardzo motywuje :) 1.5 godz spacerku ładnie :))
Dietkowego dnia :D
ten mój 45 minutowy spacer tak łyso wygląda przy twoim 1,5 godzinnym:P eh. no, ale... ;) ja do leniwych człeków należę jednak:P podgatunek - kot kanapowiec x]
ale no cóż. :-) będzie dobrze:P i życzę powodzenia:*
:? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :?
Porażka :!: Owszem zważyłam się w ciągu dnia i waga pokazała 93kg, ale zjadłam dziś nadprogramowo wafelki, lody i garść chipsów :( A to wszystko z miłości do obżerania się :( Dlaczego :?: Czy aj już sobie nigdy sama nie poradzę :?: