http://www.gotpetsonline.com/picture...pherd-0032.jpg
Witaj Uleńko:)
ja dziś ekspresowo, z buziakami i życzonkami miłego dnia:)
pozdrawiam gorąco :D
Wersja do druku
http://www.gotpetsonline.com/picture...pherd-0032.jpg
Witaj Uleńko:)
ja dziś ekspresowo, z buziakami i życzonkami miłego dnia:)
pozdrawiam gorąco :D
Dziękuję Beatko :D
Bawcie się tam z siostrzenicą dobrze :)
http://web-town-you.net/st-liberty/i...lue-flower.jpg
Witaj Ula!!! :D
Nadrobilam zaleglosci na Twoim watku i juz moge sie wpisac. Ostatnio sie nie pokazywalam bo nie mialam energii do niczego. Choroba mnie jeszcze trzyma, ale juz chyba puszcza!!! czas najwyzszy!!!
Bardzo ladnie dietkujesz i nalezy Ci sie pochwala. Woda, czy nie woda tym sie nie martw. Ja tez na poczatku mialam inna wage rano a inna wieczorem, ale szlam dalej i sie nie poddawalam i obecnie waga jest stala, chcociaz nie taka jaka bym chciala, ale za to wiem, ze pozbylam sie juz (mam nadzieje, ze na stale) kilku kilogramkow tluszczyku!!!
Trzymam za Ciebie kciuki i postaram sie pomagac tyle ile bede mogla i potrafila. Niestety o Montignaqu nie wiele wiem chcociaz tez sie nim interesowalam. Nawet mam jego ksiazke. Dla mnie to jednak zbyt skomplikowane, a moze po prostu leniuszek ze mnie. Na pewno. :oops:
Uleczko trzymaj sie dzielnie i czekam na kolejne gramy/killogramy, ktore beda spadaly z wielkim hukiem!!! :D
Buziaki!!!
http://p.webshots.com/ProThumbs/87/3...llpaper280.jpg
Kasieńko - strasznie się cieszę, że Cię widzę na forum :D Że lepiej ze zdrówkiem i jak mi się wydaje i z humorkiem :D
Mam nadzieję, że teraz to wstrętne choróbsko, jak trochę puściło, to już całkiem się odczepi od Ciebie!
Całuję i ściskam Cię mocno
http://askkle.blox.pl/resource/love.gif
ula
Witam :D
http://www.e-kartki.net/kartki/big/110476094753.gif
Wpadam tylko na chwileczkę - u mnie idzie ku dobremu - w niedziele po południu będę w pracy, więc zdam szerszą relację :D
Pozdrawiam
Grażyna
wpadłam na chwile ,żeby ci podziekować za namiary, jak sie zapiszę to dam znać.
buziaki
Grażynko - cieszę się, że ku dobremu u Ciebie idzie - u mnie chyba w końcu też :D
To czekam do niedzieli, a póki co - miłego dzionka Ci życzę :D
Luizek - nie ma sprawy :D
Jak się zapiszesz - koniecznie napisz jakie wrażenia - ja się ciągle nad jakimś klubem zastanawiam, ale z drugiej strony mam opory :roll: więc przydałaby mi się relacja z pierwszej ręki :D
Buziole
Ula
OOOO ULENKO ALE CIE TERAZ DUZO NA FORUM :) TAK 3-MAC MALA :!: NAPEWNO CI SIE UDA, MOTYWACJA W POSTACI SZCZUPLYCH KOLEZANEK TO SWIETNA SPRAWA.JA OPOWIEM CI JAK SIE SAMA ZMOTYWOWALAM ZEBY ZEJSC Z 84 KG DO 72 :) - > CHCIALAM ZROBIC NA ZLOSC BYLEMU FACETOWI, ZEBY JAK MNIE ZOBACZY - ZALOWAL :) OCZYWISCIE - NIGDY GO WIECEJ NIE SPOTKALAM, ALE JESTEM Z SIEBIE DUMNA ZE MI SIE UDALO, BO W CHWILACH ZWATPIENIA, WYOBRAZALAM SOBIE JEGO MINE JAK MNIE SPOTKA A JA BEDE TAKA CHUDZIUTKA, ZMIENIE FRYZ, UBIOR, WSZYSTKOOOO - I CO I UDALO SIE... POMIMO ZE NIE WIDZIALAM JEGO MINY, TO I TAK JESTEM Z SIEBIE DUMNA ZE MI SIE UDALO. ZESZLAM DO 72 POZNIEJ NIESTETY DO 74 KG DOBILAM. TERAZ LICZNIK POKAZUJE 74.3 KG ALE JA SIE ICH POZBEDE, JUZ MNIE NIE MOTYWUJE JEGO TWARZ, TYLKO JA SAMA SOBIE CHCE SIE PODOBAC :oops: A CIO - CHCESZ ZAPISAC SIE NA JAKIES GIMNASTYCZKI :) :?: ZIOMALKU 8)
http://www.e-kartki.net/kartki/big/110332765375.gif
Żadnych gimnastyk!! mam dość :shock: moja kondycja leży i kwiczy :roll:
Poćwiczyłyśmy dziś z Magdą i Cindy - 40 nminut dość intensywnych ćwiczeń i ledwo po schodach lazłam...
A tak serio - muszę tą kondycję doprowadzić do normalnego stanu...
Nie wiem czy jutro będę dała rady cały zestaw przećwiczyć, ale coś poćwiczę i teraz już codziennie będę ćwiczyć, nie ma że boli.
Co do klubu, Aguś, ja generalnie nie lubię grupowego ćwiczenia, nie lubię aerobiku - dlatego z Cindy Crawford podobają mi się ćwiczenia, bo to nie aerobik, a ćwiczenia na sylwetkę świetnie działają.
Raz już wypróbowałam i wyglądałam wtedy jak na poniższym zdjęciu:
http://www.e-foto.pl/users/k20050419...6/midd_ula.JPG
To ja przed trzema laty... I tak muszę (CHCĘ!!) znów wyglądać!!
Wracając do tematu - aerobiki odpadają, ale zastanawiałam się nad klubami puszystych Super Linii - tam są same grubaski, lub byłe grubski, więc jakoś tak przyjaźniej mi się wydaje...
Ale sama nie wiem.
Narazie z szefową będziemy ćwiczyć raz w tygodniu (może dwa?), resztę w domku, a dalej się zobaczy.
Na wiosnę marzą mi się konie, ale tu jeszcze wchodzi w paradę kwestia kasy - no cóż zobaczymy :D
Pozdrawiam cieplutko
Buziaki
Ula
:D ULENKO TO NIE TO ZDJECIE .... WYSLIJ SWOJE JAK TERAZ WYGLADASZ-
POWIEM CI JAKA JESTES :!:
TERAZ JESTES KOBIETA A NIE DZIEWCZYNKA.....
http://www.fotoplatforma.pl/foto_gal...SCN0720pop.jpg
NIE ZAMYKAJ SIE W MUSZELCE