-
oczywiście 200 g ugotowanego,to bylo niecale pół woreczka,jakbym 2 woreczki zjadła to bym chyba pękła :)
kolacje zmniejszam do 150 kcal,a potem juz niente :)
lece włoski myć :)
a w ogóle to co ja mam za obrazek w sugnaturze,aaaaaaa,skąd to sie wzięło :roll:
-
witam :)
heh ja jestem dzis na 3 dniu dietki.. chociaz nie 'bikini'.. licze kalorie i na razie idzie mi dobrze :) i tez w ogole nie jestem glodna :) jak ja lubie jak jest tak fajnie cieplo :)
a po kopenhaskiej to naprawide...wytrzymalam 10 dni.. a juz jak mialam zaczac 11 to pomyslalam ze mam dosc.. na salate nie moge patrzec do dzis.. no i jojo bylo :( a przeciez nie jadlam duzo wiecej niz na diecie.. ech.. nie polecam dietki kopenhaskiej naprawde..
a ta bikini musze kiedys sprobowac :)
dobra lece na rowerek :]
zycze dalszej wytrwalosci w diecie i pozdrawiam :)
-
Bkomciu, rzeczywiscie dzisiaj mialas miec bardzo pozywny dzien... hihi to jakas dietka dla obrzarciuchow... mi juz ochota przeszla na slodycze, na szczescie ... juz dawno tak obsesyjnie nie myslalam o slodkosciach :)
NewLife... zarzylas mnie normalnie :shock: ile masz wzrostu , ze chcesz wazyc 43 kg... bo mi sie wydaje , ze to juz pod anoreksje podchodzi, moja siostra ma 160 i wazy 52kg i jest to dla niej dolna granica , bo jak tylko troche schudnie to wyglada jak koscista kostucha :) buzka =*
Czekamy na truskawki , jest dietaka truskwkowa? bo ja bym mogla tak miesiac same trukawi dzien w dzien jesc :P
[/img]http://anikay.webpark.pl/mt-rn.png[img][/img]
-
Bakomciu- jestem z Ciebie oczywiście dumna, mam nadzieje, że będziesz ze mną robić jeszcze raz dietkę ;).
A co do wagi, to faktycznie nie ma co przesadzać, ja z każdym dniem mniej wymagam od siebie, jeszcze pare lat temu chciałam wazyć 50kg, a teraz będe szczęśliwa przy 64...chociaż dąże do 58...;)
-
boojka: mam 164cm wzrostu.. ale nie wygladam jak koscista kostucha ;] raczej jak taka mala kulka :P pozdrawiam :*
ja tez kocham truskawki!! kiedy wreszcie beda... mmmm *slina* :)
-
o maj gad!!! newlife...? 43 kilo to dobry indyk wazy^^ Popatrz na siebie obiektywnie, czo?:)
Bakomka nu widze ze idzie dobrze?:))) Bardzo siem cieszy, oby tak dalej :))
Nie no ja idem na ta kopenkopenkopen:P haska;) [ale ta nazwa jest glupia;P]
A tymczasem to ide spac. Dobranoc bakomowy jogurcie^^ Spoj slodko, ale zdrowo :)))
]
Buzia;)
-
fufko-->dziekuje,zaraz sie kladę,padnięta jestem :? to mówisz,że od poniedziałku start,tak :?: czy cos mi sie pomieszało :roll:
boojko-->no jak dla obżarciuchów to w sam raz dla mnie :) wreszcie trafiłam na cos co mu pasuje :D buźka"**
nan-->skad ja toznam,kiedys gdy ważyłm52-3 kg chciałam 50 i tak sie odchudząłm,że az mi sie niechcący przytylo 10 :? i oczywiście,że zrobie ja jeszcze raz,bo mi baardzo popasowała :) jedzonko jest bardzo zróżnicowane,chyba dostarczam sobie wszystkich składników odzywczych i dlatego mi dobrze 8)
newlife-->witam u siebie :D nie bede oryginalna,tez uwazam,ze wage masz lux juz :!: please wspieraj nas,ale nie odchudzaj sie wiecej,poćwicz najwyżej :)
wróciłam dopiero z mszy,potem było spiewanie,potem jeździłam sobie ze znajomymi autkiem wzdłuz Jana Pawła...padnieta jestem :?
jedzenie według planu,czyli mniejsza kolacja była,teraz popijam rumianek....
ide spaciu,papa 8)
-
bakomka -> cwicze cwicze :) musze zrzucic te paskudztwo z brzuszka :( i z tylka rowniez.. :P
pozdrawiam :) bede wpadac :)
-
Newlife O_o przecież ja mam wzrostu 164cm i gdybym ważyła tyle ile ty to by przy mnie szkielet się chował, albo ja za nim ;).
No właśnie bakoma, może to dziwne, ale nie widze swojego (w końcu) sukcesu schudnięcia 20kg...tylko moje przytycie 10kg :? beznadzieja nie??
A z brzucha mi powoli spada...co ja bym dała żeby mi tak szybko spadało z ud!! ;(
-
Witaj Bakomciu porannie i nieco mokro , mokro bo u mnie za oknem deszczyk chlapie rowno... ale ja go lubie bardzo :) i ta mokra trawe jak sie chodzi na bosaka latem :P
Mam nadzije , ze juz po wczorajszym sie zregenerowalas i dzisiaj znowzaczniesz wojowac... ja jeszcze sie czuje trohe nieteges po wcorajszych orzeszkach...tak jak bym mi 3 kg przybyly :roll: no i chociaz orzeszki sa u mnie dozwolone chyba z nichzrezygnuje ... :)
Milego Dnia !