:lol: :lol: jaki super kulig :lol: :lol: ja tez chce.... :wink: :wink:
Waszka fajna z Ciebie lasencja :lol: :lol: :lol:
Pozdrowka :lol: :lol: :lol:
Wersja do druku
:lol: :lol: jaki super kulig :lol: :lol: ja tez chce.... :wink: :wink:
Waszka fajna z Ciebie lasencja :lol: :lol: :lol:
Pozdrowka :lol: :lol: :lol:
waszko dziekuje za odwiedzinki na moim wąteczku :)
Jakie piękne zdjęcia, super pomysł z takim kuligiem :)
Powodzenia w dietykowaniu i milego dnia
sliczna jak zwykle :D 8)
JA znów w domciu, wracam do dietkowania pełną parą..Czuję w sobie wreszcie motywacje,a chyba tego mi brakowało ostatnimi czasy..Pozdrawiam serdecznie :*
nogi sa rewelacyjneCytat:
Zamieszczone przez waszka
:D :P :D :P :D :P :D :P :D
A po Vienne powtórze "sliczna jak zwykle" :lol:
Waszka , bardzo fajna babka jesteś, ale super, uwielbiam takie imprezki.
Widzę że piesek też szczęśliwy w swoim żywiole. Jednym słowem wszyscy wspaniale się bawiliście.
Kochasz konie :lol: :lol: to widać :D :D
Kocham konie..... Wszyscy inny bali się nawet zwierzaka poklepać :D
Dzisiejszy dzień mam udany. Zjadłam wg planu, złakomiłam się tylko na kilka rodzynek :D. poszłam na basen, uczciwie popływałam 45 min, 15 spędziłam w jacuzzi :D jak ja to lubię..... po drodze zahaczyłam o ciuchland y wygrzebałam taką sexowną bluzeczkę na jedno ramię i weszłam w nią (38) spokojnie :shock:
przyszłam do domciu, zjadłam zupkę, zrobiłam sobie peeling kawowy, teraz siedzę szleszcząc folią :D wysmarowana olejkami goździkowym i kamforą :D
potem balsamik :D
przede mną jeszcze jabłuszko.
Obejrzałam zdjęcia no i oczywiście ... psina jest super. Konie końmi owszem piękne ale psiaki... to dopiero mądre zwierzątka i jak bardzo wierne. Twój jest śliczny. Miałam jamniczkę Klarunię, była członkiem rodziny przez 15 lat, nietety przyszedł na nią czas. Szkoda. O tamtej pory nie mam pieska ale zaczepiam wszystkie na ulicy. Dobrze, że nie krzyczą za mną: zboczeniecccc :).
Cieszę się Waszko że jesteś zaparta. Mnie dopadło przeziebienie a w czwartek wyjeżdżamy do znajomego i tak zależało mi na ładnym wyglądzie i dobrym samopoczuciu, że wiadomo musiało cos wyskoczyć. Teraz stosuję rózne wynalazki na katar, kaszel, krtań i tchawicę. Mam nadzieję że minie.
Ciepło pozdrawiam :).
zeschnięcie,hehe,jak fajnie to brzmi :wink: chcialabym sie zeschnąć trochę :wink:
szczupla jesteś-to fakt 8) wygladasz na mniej niz 59....
milego wieczorku życze :D
:D:D bo moje D waży ze dwa kilogramy
A poważnie nabita jestem, dużo ćwiczę, i myslę, ze tłuszczu mam już nie wiele
Ja też myślę,że tłuszczu masz już niewiele :) zazdroszczę Ci, bo u mnie moja wga to gł. tłuszcz... a ja teraz piję herbacię "Figura 2" i postanowiłam,że mimo iż lece na twarz, zrobie ejszcze brzuszki :)
pozdrawiam, :*