Strona 8 z 46 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 18 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 457

Wątek: reakcje na nowe figurki

  1. #71
    Mmmartuuusia jest nieaktywny Nowy na forum
    Dołączył
    04-07-2006
    Posty
    0

    Domyślnie

    ZAZDROŚĆ ZAZDROŚĆ I JESZCZE RAZ ZAZDROŚĆ PRZEZ ZZZZZZZZ!!!!! miałam tak samo (dawna przyjaciołka ) po prawie 18 kg nie widzi roznicy ale kij z nią przeciez wszyscy inni widża heh niewarto sie przejmowac takimi udupami pewnie sama ma kilka kilo za dużo... :/ ale nie przejumuj sie tym

  2. #72
    babssy jest nieaktywny Nowy na forum
    Dołączył
    08-12-2005
    Mieszka w
    Hamburg
    Posty
    22

    Domyślnie

    siema dziewuszki! u mnie z dietka ok,tylko ta zupka to juz mi uszami wychodzi,musialam do niej dodac koperku dzisiaj zeby ja przelknac,ale musze wytrzymac do konca tygodnia i wtedy przejde na cos innego,bo ta zupke to jem tylko dla oczyszczenia organizmu.


    kasiulko nie szkodzi ze nie przeczytalas co pisalam wczesniej a co do tego linka,to kurde ja go nie mam,bo ja durna **** zrobilam sobie tickerek,skopiowalam go,weszlam w profil towarzyski,skasowalam co bylo w okienku i wkleilam tickerek i co tera???chyba dupa zbita co?

  3. #73
    pumkas jest nieaktywny Nowy na forum
    Dołączył
    05-10-2006
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    1

    Domyślnie

    powiem Wam, ze u mnie jest troche hmm ciekawie: moja kuzynka sie odchudza pod okiem lekarza, schudla 6 kg w 3 tyg i ja jej mowie ze widac i w ogole, a ona dzieki itp. ja zrzucilam prawie 5 a ona nic. tylko ze z nia jest taki problem ze ona musi byc lepsza wiec nie licze ze nawet jak schudne 15 to cos powie, ot taka kuzynka =]

  4. #74
    kasiula288 jest nieaktywny Nowy na forum
    Dołączył
    05-08-2006
    Posty
    0

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bannera
    w tym wszystkim najlepsze jest to, że schudłam 9 kg a kumpela ( czy jeszcze ? ) powiedziałą mi, że ona nie widzi żadnej różnicy, dla niej to ja wyglądam tak samo jak przed odchudzaniem...
    nie martw się tym.ja też tak miałam schudłam 11 kilo i nikt tego nie widział.nawet taka Pani której długo nie widziałąm powiedziałą że wyglądam jak wyglądałam.to ja już przezyłam załamkę.ale jak teraz mnie zobaczy to będzie szok!!!!!!!!!!!!
    więc się nie martw!!!!!!!ważne ze ty wiesz.a moja koleżanka schudła dużo i nikt jej nie powiedział że schudła.ja jej powiedziałam bo widac i to dużo.ale myślę że to z zazdrości nie powiedzieli!

  5. #75
    babssy jest nieaktywny Nowy na forum
    Dołączył
    08-12-2005
    Mieszka w
    Hamburg
    Posty
    22

    Domyślnie

    wtam laseczki.Podaje wam przepis na niezawodna dietke CUD!!


    Prawdopodobnie zwróciłeś/aś uwagę, że większość trzylatków jest szczupła. Teraz przepis na ich sukces w tej dziedzinie staje się dostępny dla wszystkich. Przed rozpoczęciem diety wskazana jest konsultacja z lekarzem, w przeciwnym razie i tak będziecie się musieli z nim zobaczyć po jej zakończeniu . POWODZENIA!
    Dzień pierwszy: ...

    Śniadanie: Jajecznica z jednego jajka, jedna grzanka z dżemem z winogron. Zjedz dwa kęsy jajecznicy przy pomocy palców, zrzuć resztę na podłogę. Jeden raz ugryź grzankę, następnie dżem rozsmaruj po swojej twarzy i na obrusie.
    Drugie śniadanie: Cztery woskowe kredki(dowolnego koloru),garść ziemniaczanych chipsów i szklanka mleka(tylko resztę proszę rozlać)
    Obiad: Suchy patyk, dwie groszówki i jedną złotówkę, cztery łyki rozgazowanego Sprite.
    Zagryzka przed snem: Rzuć grzankę na podłodze w kuchni.
    Dzień drugi:
    Śniadanie: Podnieś z podłogi wczorajszą wyschniętą kanapkę i zjedz ją. Wypij pół butelki wyciągu z wanilii lub jedną buteleczkę farbki do kolorowania jedzenia.
    Drugie śniadanie: Połowę szminki w jaskrawym różowym kolorze i garść suchej psiej karmy, jedną kostkę lodu jeśli masz na to ochotę.
    Obiad: Mały kamyk lub nieugotowane ziarnko grochu wepchnij do lewej dziurki w nosie. Wylej sok z winogron na ubite ziemniaki, zjedz łyżeczką.
    Poobiednia przekąska: Liż tak długo lizaka aż stanie się klejący, zabierz na dwór, upuść na piasek. Podnieś i liż tak długo aż stanie się czysty. Wtedy wnieś go do domu z powrotem i upuść na dywan.
    Dzień trzeci:
    Śniadanie: Dwa naleśniki z dużą ilością syropu ,zjedz jeden palcami, wetrzyj syrop we włosy. Szklanka mleka, włóż drugiego naleśnika do reszty mleka w szklance. Po śniadaniu podnieś wczorajszego lizaka z dywanu i zliż włoski. Połóż na siedzeniu najlepszego wyściełanego krzesła.
    Drugie śniadanie: Trzy zapałki, kanapkę z masłem orzechowym i dżemem. Wypluj kilka gryzów na podłogę. Wylej szklankę mleka na stół i wypij chlipiąc.
    Obiad: Miseczka lodów, garść chipsów, trochę czerwonego ponczu. Spróbuj wyśmiać trochę ponczu przez nos jeśli dasz radę.
    ...ostatni dzień:
    Śniadanie: Ćwiartka tubki pasty do zębów(jakiegokolwiek smaku),kawałek mydła, oliwkę i szklankę mleka dodaj do miseczki z płatkami owsianymi. Posłódź do smaku. Gdy płatki zmiękną wypij mleko a resztą nakarm psa.
    Drugie śniadanie: Zjedz okruszki chleba z podłogi w kuchni i dywanu w pokoju gościnnym. Znajdź lizaka i zjedz go do końca.
    Obiad: Połóż spaghetti na grzbiecie psa, włóż klopsy mięsne do uszu. Włóż budyń do soku i wyssij przez rurkę.

    POWTÓRZ DIETĘ JEŚLI POTRZEBA!!! JEŚLI NIE POSKUTKOWAŁO - WYPOŻYCZ OD KOGOŚ TRZYLETNIE DZIECKO… SCHUDNIESZ NA PEWNO…

  6. #76
    bannera jest nieaktywny Nowy na forum
    Dołączył
    25-07-2006
    Mieszka w
    Wyry
    Posty
    0

    Domyślnie

    dzieki za słowa otuchy,a le jednak człowiek czekał całe życie by schudnąć, dla mnie jest to super hiper ważne wydarzenie, które wogóle obruciło do góry nogami moje wyobrażenie o mnie samej, a tu sie okazuje , ze nikt nie widzi, albo widzi, ale nie mówi tego a tys ie spodziwasz człowieku, że przyjdziesz po 2 miechch do szkoły i powitaja cie okrzyki zachwytu a tu... cisza... ;/ cóż heh cza robic swoje

  7. #77
    presja jest nieaktywny Nowy na forum
    Dołączył
    30-01-2005
    Posty
    0

    Domyślnie

    Cześć dziewczynki , aż miło was tu poczytać...ja zaczęłam odchudzanie ponad miesiąc temu w sumie będzie jakieś 5tygodni i schudłam 6kg , jestem z siebie dumna ale chcę jeszcze schudnąć jakies 11/12kg no i może potem tam zupełnie na spokojnie jeszcze z dwa W tym roku piszę maturę a oczywiście przed mam studniówkę zostało mi do niej prawie 3 m-ce ale chciałabym przez te trzy miesiące schudnąć jeszcze z 9kg i wierzę że mi się naprawdę uda!! Na przerwie co 2 tygodnie chodziłam do higienistki szkolnej i ona jedna mi dziś powiedziała że widać już po mnie te 6kg i zebym się nie poddawała , ogólnie jest bardzo miła i daje mi wiele wskazówek ale nikt moich znajomych nie zobaczył różnicy , za to przyjaciółka za wszelką cene chce zebym zjadła coś zakazanego .... i tak to właśnie jest!

    Buziaki

  8. #78
    pumkas jest nieaktywny Nowy na forum
    Dołączył
    05-10-2006
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    1

    Domyślnie

    dobrze mowisz, zobaczysz ze nie przestanie namawiac Cie na jakas slodycz :/ to dalej niestety rowna sie zazdrosc, ona po prostu nie chce zebys wygladala tak dobrze jak ona, albo nawet lepiej :/ jakos nie moge tego strawic, nie rozumiem takich ludzi. chyba powinni wsperac nas i dopingowac, a jak zachce nam sie czegos dobrego to mowic: przeciez chcesz lepiej wygladac, odpusc sobie to ciastko; a nie udawac ze nic nie widac, bo widac napewno, jak spodnie juz nie sa takie obcisle, jak buzia sie wydluza, jak znikaja 'boczki' itp itd

    nie wiem jak dla Was, ale dla mnie to jest niezrozumile :/:/

  9. #79
    kasiula288 jest nieaktywny Nowy na forum
    Dołączył
    05-08-2006
    Posty
    0

    Domyślnie

    ja wam powiem to jest tak.jak się z kimś przebywa to tego nie widac że się schudło.po mnie np 5 kilo nie było wcale widac a schudłam je w bardzo szybkim tempie bo ok 2 tych.i te pierwsze kiogramy nie okłamujmy się ich nie widać.to z nas wychodzą wszystkie szkodliwe substancje i tp.następuje oczyszczanie organizmu i to dlatego.dopiero póxniej organizm zaczyna spalać tłuszc.ja nie mówię że to u kazdego jest 5 kilo ale np 2/3 na 100% .przynajmniej jak tos był albo jest taki jak ja byłam (patrz ticker)

  10. #80
    babssy jest nieaktywny Nowy na forum
    Dołączył
    08-12-2005
    Mieszka w
    Hamburg
    Posty
    22

    Domyślnie

    witam cukiereczki!

    ja tu wam kurcze taaaka diete cud podalam,na poprawienie humorku oczywiscie a wy kompletnie nic,no ani slowa.....
    u mnie z dietka ok,ale zupy z kapusty juz nie jem,bleeee przeszlam na mniej drastyczna diete w przyszlym tygodniu wchodze na wage,mam nadzieje ze ubylo mi chociaz ze dwa kiloski....

Strona 8 z 46 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 18 ... OstatniOstatni

Zakładki

Zakładki
-->

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •