Cześć Kochana !
A wiesz jak to z tym moim podziwaniem bardzo dużo pracy i ogólnie nagły przypływ beznadziejengo nastroju nic mi sie nie chciało.... Ale już jestem i bardzo się cieszę, że u Ciebie juz Ok![]()
Cześć Kochana !
A wiesz jak to z tym moim podziwaniem bardzo dużo pracy i ogólnie nagły przypływ beznadziejengo nastroju nic mi sie nie chciało.... Ale już jestem i bardzo się cieszę, że u Ciebie juz Ok![]()
FraxiPrzyszlam sie pozegnac osobiscie, bo przez pewien czas nie bedzie mnie na forum.Przesylam gorace
serdeczne
usciski
![]()
WESOLYCH MIKOLAJEK I WORKA PREZENTOW,PROCZ SLODYCZY,OCZYWISCIE,ALE O TYM MIKOLAJ WIE!!!
[/b]
Jakze podobna jest moja historia, jako nastolatka wazylam okolo 53kg. ale bylam najgrubsza z mojej paczki. Pozniej poznalam mojego meza zaszlam w ciaze ktora stracilam... zajadlam ten bol i stres. Dwa lata pozniej urodzilam corke, po nastepnych 19 miesiacach syna, wszystko pieknie rodzina sie powiekszyla i ja tez wazylam wtedy jakies 78 kg. Pozniej maz wyjechal za granice a ja ze stresu i zamartwiania sie o niego znow jadlam i jadlam. Od wrzesnia 2005 mieszkamy w Anglii, nareszcie razem ale ja znow grubsza. Ostatnio poszlam do pani ginekolog po tabletki antykoncepcyjne razem z mezem i pani poprosila zebym stanela na wage a tam 91kg. Juz od jakiegos czasu bolaly mnie kolana i kregoslup ale nie myslalam ze waga juz przekroczyla 90. Moja przygode z odchudzaniem zaczelam miesiac temu udalo sie pozbyc 2kg. dobre i to przynajmniej na poczatek. Spodnie luzniejsze, bluzka koszulowa dopina sie na piersiach a to dopiero poczatek. Pozdrawiam Was wszystkie bardzo cieplo i Mikolajkowo.
Fraksi dziękuje bardzo za życzenia mikołajkowe, szczególnie tych związanych ze zdrowiemPrzyadzadzą się, szczególnie teraz
Tobie również życzę wszystkiego najlepszego na tym nowym etapie życia!
Fraksi!
Dziękuję za gratulacje![]()
Życzę Ci wszystkiego naj, naj najlepszego!!!!
P.S. Mieszkasz w Jeleniej?
stare forum: http://forum.dieta.pl/viewtopic.php?...=asc&highlight
------------------------------------------------
Hi!
Milej niedzieli zycze!
Pozdrawiam!
![]()
Fraksi, mam nadzieję, że u Ciebie wszystko w porządku![]()
Zakładki