-
Witaj Ninko...cieszę się ,że wróciłaś....Trochę jestem zdziuwiona,że aż tak zdecydowanie masz dość DC...chyba za często powtarezałaś serie i organizm się zbuntował.Ja nadal pozostaję miłośniczką DC..ale nie powtarzam częściej niż raz ,może dwa razy w roku...Każdy ma jakiś swój przepis na schudnięcie.
Przerzuciłaś się na SB???? MOże i ja się tym zainteresuję ,chociaż tam trzeba bardzo wszystko kontrolować ....a może mi się tylko wydaje,nie wiem ,bo nie znam.
Cieszę się ,że jesteś...powalczymy razem:):)
-
sukcesow!!!
Kochana!! Zycze Coi sukcesow, zrzuc z siebie te pare kg. Wroci Ci chec do zycia, bedziesz fajniejsza i zadowolona z siebie!! Ja przerobilam diete kapusciana i sa efekty, teraz licze kalorie, ale jade do Tunezji i moje lakomstwo pozwoli w szybkim tempie nadrobic te kilogramy. Ale gimnastyka w morzu moze mi pomoze. Buziaki - choynosia. :lol:
-
Ninka, mam nadzieję, że dalej walczysz..........odezwij się....
-
Pozdrawiam serdecznie. :P
-
-
hmm,a gdzie sie podziala Ninka ? :?
-
Kochane dziewczeta,wiadomości z 06 czerwca z bloga Ninki :
Ninka wysłała syna na zieloną szkołę ( i może jest bardzo zajęta z mężem i nie ma czasu na forum he he)
I co najważniejsze, napisała,że zgubiła 1 kg!!!!
-
-
Jestem, jestem dziewczynki :D
Miałam problem z netem, stąd nie mogłam być tu. Chciałam tylko zameldować (Lercia już na mnie nakrzyczała, że nie daję znaku zycia na forum) :twisted:, że dietkuję i postępy są. O wszystkim rano napiszę, niestety padam już na pyszczydło.
Bardzo dziękuję Wam za pamięć i troskę :D :D :D
Spokojnej nocki
-
No to mogę odetchnąć, ale czekam na raporcik. :wink: