:D Pożycz mi siostrę !
Moja widzi mnie tylko od czasu do czasu i po główce głaszcze, a mi potrzebny jest taki sierżant, jak u Ciebie. Wyślij mi ją na dwa tygodnie kurierem. Będę ją dobrze traktować - OBIECUJĘ
Wersja do druku
:D Pożycz mi siostrę !
Moja widzi mnie tylko od czasu do czasu i po główce głaszcze, a mi potrzebny jest taki sierżant, jak u Ciebie. Wyślij mi ją na dwa tygodnie kurierem. Będę ją dobrze traktować - OBIECUJĘ
Moja siostra gdyby ze mna jeszcze mieszkala moglaby uczynic to samo!
W ramach wsparcia zaczynam robic polbrzuszki- nie wiem czy dam rade az sto ale postaram sie1 Zaczne od dzis- wieczorkiem napisze jek poszlo!
MILEGO IMPREZOWANIA! :lol:
I jak tam, dostanę bananowy przepis? 8)
Ehh mała, problem w tym, że ja się sotatnio czuję jakby mnie wktoś wyżuł, wypluł i zdeptał. Na myśl o cwiczeniach ciarki mnie przechodzą...poza tym szlag mnie trafia przy dywanowych. Przydałby mi sie rowerk albo orboitrek co by skupić uwage na czym innym :roll: Właśnie czekam na większy przelew ( i sie doczekać nie mogę)...więc myslałam o zakupie któregoś z tych urządzeń, bo przynajmniej kasy mi nie będzie żal...ale miejsca brak, noooo...
A siostra jest zajebista :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Co to jest ORBOITREK ???
Hobbito,Witaj.Zaczęłam dokładnie wtedy kiedy Ty.Dodatkowo chodzę na siłownię.Dzisiaj rano było 78,5kg.Zaczynam mieć talię,mocno schudłam w biodrach,szczupleją uda.Wczoraj mierzyłam kieckę.Wlazłam w o rozmiar mniejszą,niż wcześniej!!!A zaczynałam gdzieś m-dzy 84-85kg.Zycie jest piękne.cCzekam na 23 lutego-ciekawa jestem wagi w tym dniu.Pzdr.
hobbito Orbitrek działa bardziej "globalnie" niż rowerek, bo uruchamia także mięśnie pośladkowe, które na rowerku pracują w niewielkim stopniu. Pozatym dochodzi ćwiczenie mięśni rąk, a nawet całego korpusa. To takie uniwersalne urządzenie "ogólnorozwojowe"
Dziewczyny,jak zrobić te takie kolorowe co Wy macie z waszymi osiągnięciami,a ja nie?Też bym chciala,a nie wiem jak. :oops:
Bombka postepuj według tej instrukcji:
http://straznik.dieta.pl/index.php
pozdrawiam[/b]
Dziękuję, :oops: .