JA TEż CHCE MIEć OSTATNI WPISJEJUUUU KIEDY TO BęDZIE.....ACH GRATULUJE SPODNI
JUZ NIEDłUGO BęDZIE 32!!
![]()
![]()
JA TEż CHCE MIEć OSTATNI WPISJEJUUUU KIEDY TO BęDZIE.....ACH GRATULUJE SPODNI
JUZ NIEDłUGO BęDZIE 32!!
![]()
![]()
Oddaj zamknięto sesję, ładnie proooooooooooooszę...co ja piszę....ja błagam!![]()
hehh laseczki żle mnie zrozumialyscie mowiac ze dzis tylko po wpis i wolne chodzilo mi o to ze juz dzis wolne jak zalatwie wpis.. nie nie to nie koniec sesji czekam mnie jeszcze egzam w piatek z peedagogiki i wewtorek z socjologi i jak dobrze pojdzie to wtedy bedzie koniec![]()
dzisiejsze menu:
2x wasa +2pl serka hochland
bulka z szynka i serem żółtym
serek wiejski..
szkl. pepsi
wiem jakos tak mało ale nie mam ochoty jesc.. zmuszac sie tez nie bede.. w ogole jakas taka zmaczona dzis jestem.. mam nadziej ze jtro bedzie lepiej
buziaczki:*:*:*
Mało? Oddam ci trochę tego co ja dziś zjadłam![]()
jacie dziewczyny mi sie dopiero sesja zaczeła a Wy juz koncówki macie hahah szkoda ze w stresie ja schudnac nie moge ;P miłego dnia
hej Agula! zazdroszcze nowych spodnija narazie nie kupuje nic new bo jak kupie to mi będzie ich żal i przestane sie odchudzać! a jak kupie za małe to wszyscy mnie wysmieja!
3mam kciukasy za kolejne egzaminy!!!! i jedz kochana cos więcej bo nam sie głodzisz!!!
witam
ładna dzis pogoda to i humor lepszydzis trzeba sie pouczyc troche.. ale mam lenia.. na sniadanko to co wczoraj 2x wasa+ 2 pl serka hochland. a no i do wczoraj dodaje 150 pół brzuszkow..
waga dzis rano tak sobie skakala raz 79,5 /79 no zaraz 2 tyg miina wiec niech ona w koncu chociaz te 0,5 ruszy
![]()
lece do WAS :*
hej agula
wpadłam poszpiegowac i kopać twoja wage zeby ruszyła z kopyta![]()
Zakładki