...........ale się rozmarzylam :lol: :D :D :D chyba wleję w siebie dziś , jutro i pojutrze te okropne 2 litry wody :lol:Cytat:
Zamieszczone przez bella115
buziaki H
Wersja do druku
...........ale się rozmarzylam :lol: :D :D :D chyba wleję w siebie dziś , jutro i pojutrze te okropne 2 litry wody :lol:Cytat:
Zamieszczone przez bella115
buziaki H
HEJ BELLUS
PAMIETASZ MNIE JESZCZE???
WRACAM I Z PEWNOSCIA DOMYSLASZ SIE DLACZEGO :wink:
TAK TAK DUPSKO UROSLO
ALE JUZ Z TYM WALCZE
WDEPNE POZNIEJ
PAPATKI
Jeszcze jeden baśniowy jednorożec dla Ciebie!!!!!!
http://www.miastoplusa.pl/i/photoblo.../ph_694814.jpg
Zimowe kwiatki z Gdyni :lol: :D
[img]http://images13.fotosik.pl/12/468e76783280d100m.jpg[/img]
buziaki H
Pozdrawiam cieplutko Bellus -tak od serca :D :D :!:
http://www.edycja.pl/upload/kartki/470.jpeg
Na widok mojego pępka to raczej nikt szaleć niebędzie...no może ja,ale to już z rozpaczy :wink: :roll: :!:
http://www.webdoll.com/china/images/horses2.jpg
Belluś, pozdrawiam expresowo bo już muszę opuścić kompa mojego syna :wink:
Kochane laseczki, znów wyparowało 300g, zatem biegiem przesuwam suwaczek, a na dłużej wejdę po moim powrocie z Radomia. Buziolce wielkie Wam podsyłam. jakże się cieszę, że taka dzielna jestem. :lol: :wink: :wink:
WITAM SERDECZNIE Z RAŃCA.
CZY TO IDZIE ŁAŃCUSZKIEM TA BEZSENNOŚĆ NA FORUM.
DOPIERO SIĘ CHWALIŁAM ŻE ŚPIE DO 9-TEJ RANO HIHIHI.
PIĘKNEGO DIETKOWEGO DNIA.
http://img330.imageshack.us/img330/2...auwroos8tk.gif
Bellus miłego dnia Ci zycze!!!
u mnie koniec leniuchowania!!!Dzis juz sprzatam po remoncie,a jutro do pracy :P
http://img224.imageshack.us/img224/3713/22nk2.gif
Ja tez sie ciesze Bellus i nie nadazam za zmianami na Twoim suwaczku. Jeszcze troszke i dogonisz jojo a wtedy droga do odkrytych pepkow bedzie stala otworem. Ja Cie dzielnie wspieram bo sama mam podobne plany. :wink:Cytat:
Zamieszczone przez bella115
Wiesz a z tym czestowaniem nas przez dzieci slodyczami to sama mam problem. Moj Daniel ostatnio caly czas to robi i mam za swoje bo najpierw sama go tego uczylam, ze nie mozna byc samolubem i trzeba sie dzielic a teraz gdy on taki chetny to ja sie wykrecam. Czasami go oszukuje i udaje, ze probuje, zeby go nie zasmucac, ale dzieci glupie nie sa i nie daja sie nabierac. Nie ma innej rady tylko sie odchudzic a wtedy nie bedziemy mialy takich problemow. :wink:
Ja dzisiaj tez troszke zrzucilam z siebie, ale pewnie jutro cos mi znowu wskoczy na wage bo moje chudniecie tym razem jest jakies dziwne, takie sinusoidalne. :wink:
Buziaki i zycze Ci milego dnia!!! :D