Ojej, a jak smakuje avocado?? Z czym to się je?? ;).
Wersja do druku
Ojej, a jak smakuje avocado?? Z czym to się je?? ;).
Nan, avocado je się z wszelakimi meksykańskimi potrawami, a także np. w sushi. Jest dość wysoko kaloryczne, ale to głównie przez zdrowe tłuszcze. Ja osobiście jego smak uwielbiam, ale nie wiem, jak go opisać, pomoże ktoś?
DLA CIEBIE Z MOJEGO OGRODKA :D
http://images2.fotosik.pl/120/35c6f3877b371aa6.jpg
Ojej...
ja osobiście nie lubię avocado... jest takie jakby 'maślane'... dosć tłuste
a co do chleba orkiszowego, to w kilku wątkach widziałam o nim pozytywne napomknięcia, ale jakoś nie mogę go znaleść na skepowych półkach aby samej spróbować. Czy to sie kupuje w sklepach ze zdrową żywnością :?:
Hejka Triniu :lol:
U Ciebie jak zwykle ruch wielki :lol:
Oprócz radości raczej nic nie łaczy mnie z hindi :wink: :lol:
a ja lubię avokado
Buziaki H
Ja za avocado też nie przepadam. Takie mdłe jest dla mnie.
A Twoje zdjęcia są śliczne :) I się ciągle Twoją figurą zachwycam :) Ahh, no ale zasłużyłaś na to ciężką pracą :)
Buziaki!
znowu się o świcie rozgadały ;-)
ja tak wpadłam z pozdrowieniami, żeby nie było, że mnie tu nie ma ;)
pozdrawiam więc :)
Bes, no świt to chyba u mnie niedługo, godzina 3.15 a.m., ale u Was to już nie za bardzo? :lol:
wg mnie to u nas właśnie wczesny ranek - ale coraz bardziej się przekonuję, że chyba się nie znam ;-)
właśnie się z siebie pośmiałam trochę - bo napisałam, że zjadłam banana, a przed chwilą zobaczyłam, że rzeczony banan wciąż sobie leży na stoliku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: to forum wciąga :P
Ależ Bes, wczesny ranek to i dla mnie by był, ale świt to chyba troszkę inne zjawisko, mniej subiektywne i związane z bardziej konkretnymi zjawiskami fizycznymi (jakoś tak ciemno przestaje być). A że chodzę spać o świcie a 12.00 to dla mnie "wcześnie" to inna sprawa. :P