Blog o zdrowiu i żywieniu

Idealny domek na działkę

Oceń ten wpis
przez w dniu 20-05-2019 o godzinie 11:48 (0 Odsłon)
Budowanie domku letniskowego to świetny projekt, który może dodać wiele do twojego ogrodu. Niezależnie od tego, czy masz bardzo duże podwórko i chcesz dodać miejsce, w którym goście mogą zostać, czy po prostu chcesz dodać małą altanę do ogrodu, aby odpocząć latem, proces jest podobny.

Możesz zmienić te wytyczne w dowolny sposób, aby dopasować je do swoich potrzeb i gustów. Ale te kroki mogą stanowić podstawę twoich planów i dać ci punkt wyjścia.

Ważna uwaga: Przed podjęciem jakiegokolwiek projektu typu „zrób to sam” lub budowy, zawsze noś odpowiedni sprzęt ochronny. Kask, rękawiczki, długie spodnie, solidne buty i okulary ochronne ochronią Cię podczas pracy. Uważnie przeczytaj wszystkie instrukcje dołączone do narzędzi i sprzętu, abyś wiedział, jak je bezpiecznie obsługiwać.
Krok 1: Zbuduj Fundację

Najpierw wybierz gładką, płaską powierzchnię, na której stanie twoja altana. Weź pod uwagę takie rzeczy, jak dostępność, cień i lokalizacja. Następnie zdecyduj, jakiego rodzaju fundacji użyjesz.

Niektóre altany mają betonową podstawę. Dzięki takiemu podejściu można pozostawić beton odsłonięty na podłodze lub można położyć drewnianą podłogę na betonie. Aby to zrobić, użyj betoniarki do przygotowania betonu, a następnie wylej ją tak, aby była idealnie gładka, ale nachylona lekko w dół ze wszystkich stron, aby umożliwić drenaż.

Zatrudnij tutaj betoniarnię lub dowiedz się wszystkiego o betonomieszarkach, czytając jeden z naszych starszych wpisów na blogu.

Inne altanki mają podwyższoną drewnianą podstawę, podobną do pokładu, do podłogi. Aby to zrobić, użyjesz niektórych desek ramowych do zakotwiczenia domu, instalując je bezpośrednio w ziemi. Możesz użyć betonu, aby upewnić się, że są wytrzymałe. Następnie zbudujesz pokład z ziemi, między elementami ramy.
Więcej na stronie: Domek mobilny skandynawski - Rodzaje domków letniskowych - Monolith

Submit "Idealny domek na działkę" to Digg Submit "Idealny domek na działkę" to del.icio.us Submit "Idealny domek na działkę" to StumbleUpon Submit "Idealny domek na działkę" to Google Submit "Idealny domek na działkę" to Facebook Submit "Idealny domek na działkę" to Reddit Submit "Idealny domek na działkę" to Wykop Submit "Idealny domek na działkę" to Gwar

Kategorie
Nie przypisana