Blog o zdrowiu i żywieniu

Zdrowie w ogrodzie

Oceń ten wpis
przez w dniu 20-05-2019 o godzinie 11:59 (0 Odsłon)
Jest wiele sposobów na ocieplenie altany. Można argumentować, że wcale nie trzeba, ale ta odbijająca ciepło paroizolacja jest tania i skuteczna, więc czemu nie. Inne opcje to wełna mineralna i Kingspan (dostępne są inne produkty z płyty piankowej zabezpieczone folią)

Rozwiń i przytnij na tyle, aby zachodziły na krawędzie desek. Następnie przymocuj bezpośrednio do krawędzi ramy za pomocą zszywek. Złożyłem kopalnie na końcach, aby je wzmocnić. Kontynuuj to z niewielkim nakładaniem się na siebie każdego kawałka, może 50 mm, aż pokryjesz całą podłogę. Użyj taśmy aluminiowej do uszczelnienia linii łączenia.

I to wszystko. Jedną rzeczą, o której powinienem wspomnieć w tym miejscu, jest to, że będziesz musiał zostawić miejsce na legarze najbliżej przodu na końcach tarasu. Nie zastanawiałem się nad tym, kiedy odkładałem deski i musiałem wkręcać nacięcia, żeby zrobić grzbiet. Ten legar zajmie dużo ciężaru przeniesionego z dachu. W każdym razie dobrym pomysłem może być podwojenie grubości.
Sprytny sposób na porządek w ogrodzie - GPK

Submit "Zdrowie w ogrodzie" to Digg Submit "Zdrowie w ogrodzie" to del.icio.us Submit "Zdrowie w ogrodzie" to StumbleUpon Submit "Zdrowie w ogrodzie" to Google Submit "Zdrowie w ogrodzie" to Facebook Submit "Zdrowie w ogrodzie" to Reddit Submit "Zdrowie w ogrodzie" to Wykop Submit "Zdrowie w ogrodzie" to Gwar

Kategorie
Nie przypisana