nic nie jedz, nie wychodź z domu, na wszystkich sie dąsaj, nie patrz w lustro...chciałaś, żebym to napisała? daj spokój, ludzie ważą 2 razytyle co ty i żyją, odchudzanie nie może byc karą, a widze, że u ciebie jest