Damn! Poczytalem troche tych tematow i podejscie niektorych mlodych kobitek mnie przeraza. Dziwczyna ma nascie lat i nie nawidzi siebie z powodu takiego, ze nie wyglada jak kosciotrup aa ups , modelka.

W ogole gdy ma sie tyle lat to raczej odchudzanie jest niedobrym pomyslem.

Hm 63 kilo przy 166cm wzrostu raczej nie jest az tak zlym wynikiem. Ech te dziewczyny