-
Damn! Poczytalem troche tych tematow i podejscie niektorych mlodych kobitek mnie przeraza. Dziwczyna ma nascie lat i nie nawidzi siebie z powodu takiego, ze nie wyglada jak kosciotrup aa ups , modelka.
W ogole gdy ma sie tyle lat to raczej odchudzanie jest niedobrym pomyslem.
Hm 63 kilo przy 166cm wzrostu raczej nie jest az tak zlym wynikiem. Ech te dziewczyny
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum
Zakładki