no wlasnie... mierzycie sie? czy wolicie sie wazyc?
jesli mierzycie to gdzie? (np. udo? w ktorym miejscu mierzycie udo? ja na przyklad na samej gorze- w miejscu najgrubszym)
gdzie wam ubywa najszybciej? (boze... powiedzcie ze nie jestem jedyna osoba ktorej naszybciej znikaja piersi...) a gdzie nie ubywa wcale...?
![]()
podzielcie sie doswiadczeniami z centymetrem...



LinkBack URL
O LinkBack
Odpowiedz z cytatem
Zakładki