Codzienne wazenie nie jest dobre. Po co sie denerwowac.Naprawde nie ma sensu...Poza tym 1kg tygodniowo to jest dobry wynik.Cierpliwosci...Pozdrawiam.
Buziaki.
Tusiaczek.