Codzienne wazenie nie jest dobre. Po co sie denerwowac.Naprawde nie ma sensu...Poza tym 1kg tygodniowo to jest dobry wynik.Cierpliwosci...Pozdrawiam.
Buziaki.
Tusiaczek.
Codzienne wazenie nie jest dobre. Po co sie denerwowac.Naprawde nie ma sensu...Poza tym 1kg tygodniowo to jest dobry wynik.Cierpliwosci...Pozdrawiam.
Buziaki.
Tusiaczek.
Zakładki