-
Jutro też sobie zrobię grzankę z jajkiem ^^' Tak mi smakuje, że nie umiem sobie tego odmówić ;P
Może trochę schudłam... w końcu po centymetrach widać, ale mam jeszcze 23 dni aż mój facet z poligonu wróci ;P Chcę super wyglądać i mam nadzieję, że spadnie jeszcze kilka cm :) Jeszcze ze 3 - 4 cm w talii i z 3 w biodrach *.* Jak ja bym chciała ^^' I w udach też ze 3 cm... Jak osiągnę takie efekty to będę tańczyć z radości.
Jutro mierzenie... ciekawe czy coś spadło czy będę płakać ;P
-
jak robisz tą grzankę z jajkiem??
i jakie robisz cwiczenia na uda?? z tego powodu cierpię najbardziej :?
-
grzanka z jajkiem: chleb sitek albo graham, podpiekam na patelni z jednej strony, odwracam, wbijam na chleb jajko, solę, przykrywam i robię malutki gaz. Jak sie zetnie to jest już dobre do spożycia ^^
Ćwiczenia na uda robię stąd http://wdziek.info/cwiczenia_na_nogi_i_posladki.html
Dziś robiłam pomiarki i spadły centymetry :)
w talii jest 65, w biodrach 93, a udo 53 * z 56* :) :) :)
-
Wow, Bloody, bardzo szybko tracisz te centymetry! :D Super! Przede mną jeszcze dłuuuga droga, zanim osiągnę takie rezultaty... :wink:
-
Monn, na pewno nie długa droga ;) Przecież trzymasz się diety i tyle ćwiczysz... dużo, dużo więcej niż ja leń ;)
Dziś ćwiczyłam tylko 20 min rano... na nogi i skośne brzuszki. Wieczorkiem może jeszcze 20 min poćwiczę.
-
Bloody .... zatkało mnie jak przeczytałam twoje obecne wymiary... naprawde kobietoo... jestes niesamowita...schudłaś... i to jak cholera ( sorki za określenie) ...mistrzynio... :D
oby tak dalej to twoj facet padnie z wrazenia... :D :D :D
a i ukradne twoj przepis..na grzanke z jajkiem :P
miłego dnia :)
-
Cieszę się z efektów, ale jeszcze nie jest tak super jak bym chciała. W sumie to już długo się staram by były efekty.
Zaczęłam po wielkanocy się brać za siebie, ograniczyłam sól i zrobiłam sobie dietkę oczyszczającą, ćwiczyłam, przy tym po 2 tyg diecie jadłam normalnie. A od 18 maja się wzięłam za tysiączek.
Odpuszczę sobie ale tylko troszkę od lipca ;P Ćwiczyć będę nadal! Jak najwięcej spacerów i unikanie rzeczy tuczących za bardzo. A poza tym to wszystko dozwolone tylko, że w małych porcjach i ważne zeby spalać więcej niż sie zjadło :) Więc najlepiej mniej więcej się orientować ile co ma kalorii i ile trzeba w związku z tym spalić :)
-
No to wytrwałość się opłaciła! :D Jakbym miała takie efekty, to bym oszalała z radości! :P :D Chyba za dużo od siebie wymagasz, Bloody... :wink: Dzięki Tobie mam jeszcze wiąkszą motywację, że naprawdę może się udać. :)
BUZIAKI ogromniaste, modelko! :P
-
Do modelki mi daleko ;P Nie wymagam od siebie za dużo... Mam tylko 162 cm i z takimi wymiarami nie wyglądam jeszcze tak bardzo korzystnie jakbym chciała. Gdybym była wyższa to tak... Ty Monn chyba wyższa jesteś ode mnie?? ;)
-
Heh, no jestem wyższa...o 8 cm... :wink: