siema Magpo pierwsze ciesze sie, ze mnie odwiedzilas - a po drugie - widze, ze mamy tyle samo do zrzucenia ( tzn.. ja 10 - a Tobie zostalo jeszcze 10) - i dokladnie taki sam okres czasu sobie na to dajemy ! - bo do 1 pazdziernika
(studia ! - ja juz drugi rok.. ale ten czas leci...) - no i przyszlam powiedziec, ze DAMY RADE
akurat wychodzi po kilo na tydzien
a wysilek przed snem jest calkiem ok - bo jak wrocisz wykonczona do domu - okapiesz sie - i czujesz miesnie - to az zal cokolwiek jesc..a ze zmeczona - to lozko i nyny
hehehe
o ktorej chodzisz spac ?
ja sie stalam miedzy 23 - 24 , budze sie o 07.30 codziennie, wiec mam okolo 8h snu
pozdrawiam !
ngu![]()



LinkBack URL
O LinkBack

Odpowiedz z cytatem
Zakładki