siema Mag po pierwsze ciesze sie, ze mnie odwiedzilas - a po drugie - widze, ze mamy tyle samo do zrzucenia ( tzn.. ja 10 - a Tobie zostalo jeszcze 10) - i dokladnie taki sam okres czasu sobie na to dajemy ! - bo do 1 pazdziernika (studia ! - ja juz drugi rok.. ale ten czas leci...) - no i przyszlam powiedziec, ze DAMY RADE akurat wychodzi po kilo na tydzien

a wysilek przed snem jest calkiem ok - bo jak wrocisz wykonczona do domu - okapiesz sie - i czujesz miesnie - to az zal cokolwiek jesc.. a ze zmeczona - to lozko i nyny hehehe

o ktorej chodzisz spac ?
ja sie stalam miedzy 23 - 24 , budze sie o 07.30 codziennie, wiec mam okolo 8h snu

pozdrawiam !
ngu