jak my wszystkieZamieszczone przez TlustaKremowka
dobrze, że dalej próbujemy a nie zniechęcamy się i rzucamy na lodówkę a potem tylko płacz , komplexy i użalanie się nad sobą
![]()
Jestem z Tobą tagnieszkat :P
co do tej kapuścianej diety, to słyszałam od koleżanki, która ją stosowała, że zupa jest niedobra a Tobie smakuje![]()
co do problemów z wątrobą: ja mam takie po niewłaściwie stosowanym wegetarianiźmie przez 5 latod marca jem już mięso, na razie drób jakoś nie mogę sie przemóc na resztę mięsa..
POZDROIONKA :P



LinkBack URL
O LinkBack

Odpowiedz z cytatem
Zakładki