Cytat Zamieszczone przez TlustaKremowka
Dokadnie trzeba zmienic zle nawyki i duuuzo sie ruszac.Mozna jesc wszystko ale w rozsadnych ilosciach.Ja tez zaczynam po raz setny...
jak my wszystkie dobrze, że dalej próbujemy a nie zniechęcamy się i rzucamy na lodówkę a potem tylko płacz , komplexy i użalanie się nad sobą

Jestem z Tobą tagnieszkat :P

co do tej kapuścianej diety, to słyszałam od koleżanki, która ją stosowała, że zupa jest niedobra a Tobie smakuje

co do problemów z wątrobą: ja mam takie po niewłaściwie stosowanym wegetarianiźmie przez 5 lat od marca jem już mięso, na razie drób jakoś nie mogę sie przemóc na resztę mięsa..

POZDROIONKA :P