Niema problemu
Tylko pamiętaj zeby sie nie głodzić i jeść małe porcje. Metabolizm przyśpieszy i to co mu dasz będzie na bierząco spalał. Zapomnij o słodyczach, majonezach, makaronie i alkoholu. Warzywa na patelnie, mięsko, nabiał i owoce. Trzymaj sie mocno planu, za miesiąc problem z głowy Trzymam kciuki!!!!!