Akurat jesli chodzi o slodzenie, to nie slodze napojów od X lat - tylko ta czekolada! Kocham czekoladę i nie wiem, czy np slodycz koktajlu truskawkowego zastapi mi slodycz czekolady :/ no cóz, bede cwiczyć silną wolę i wcinać salatę na obiad szopska, podiweczorek mandarynki, a kolacja salata lodowa maczana w dipie jogurtowo - czosnkowym mniam

A bananów nienawidzę, błeh jedna pokusa mniej