Akurat jesli chodzi o slodzenie, to nie slodze napojów od X lat - tylko ta czekolada! Kocham czekoladę i nie wiem, czy np slodycz koktajlu truskawkowego zastapi mi slodycz czekolady :/ no cóz, bede cwiczyć silną wolę i wcinać salatęna obiad szopska, podiweczorek mandarynki, a kolacja salata lodowa maczana w dipie jogurtowo - czosnkowym
mniam
![]()
A bananów nienawidzę, błehjedna pokusa mniej
![]()



LinkBack URL
O LinkBack
Odpowiedz z cytatem
Zakładki