No tak na pewno w piekle jest w takim razie slodko tylko ze w gębach pruchnica i wszyscy jak zawodnicy sumo muszą wyglądać![]()
Niema ze tydzień wytrzymasz. Masz wytrzymać miesiąc zeby sie odzwyczaić. Bo coz tego ze schudniesz jak później sie rzucisz na słodycze i waga wroci z nadwyżką.Lepiej sie odzwyczaić bo będziesz miala gwarancje ze sie znowu nie spasiesz. Ja już miesiąc temudiete skończyłam teraz jem dietetycznie zeby nie przytyć i waga nie wzrasta... no czasem o jakieś 300gram przed okresem albo po bigosie. A normalnie otej porze po diecie miałam już 5kg z powrotem.
Zaciśnij zęby i nie żryj slodkości to na wiosne będzie z Ciebie super lachon.Słodycze są BE!!!!!



LinkBack URL
O LinkBack
Odpowiedz z cytatem
Zakładki