Moim zdaniem 55kg to za malo, lepiej będziesz wyglądac przy 58Faceci nie psy, na kości nie lecą
A plan dietki bardzo ładnyA ćwiczyć to by mi się tyle nie chcialo :]
Powodzenia!
Moim zdaniem 55kg to za malo, lepiej będziesz wyglądac przy 58Faceci nie psy, na kości nie lecą
A plan dietki bardzo ładnyA ćwiczyć to by mi się tyle nie chcialo :]
Powodzenia!
MOJA DROGA KRZYŻOWA![]()
Tu sobie "dukam"![]()
od 8.03.2010 walczęDIETA DUKANA I faza: ***1dzień 55,5kg ***2dzień 55,0kg ***3dzień 54,3kg
Zakładki