ja nie palę, ale za to jestem czekoladoholiczka szczegolnie przed okresem. A co do tego thermo speed'a to musze sama wyprobowac, duzo pozytywnych opinii czytalam, a poza tym śmiem twierdzic ze dziala pewnie jak kawa wypita przed treningiem, czyli czlowiek sie poci i poci i... smierdzi :P
Pozdro