a ja dostalam w tym tygodniu wyplate i poszlam na zakupy! i wiecie jakie zdrowe rzeczy kupilam tyle warzyw i owocow i jogurtow, i piersi z kurczaczka i w ogole. odnalazlam wspaniale jogurty mullera - taki duuuzy kubeczek ma tylko 100kcal i sa owocowe i pyszniutkie! do tego activie, cala torbe jablek i pomaranczy (uwielbiam). to powinno zastapic slodycze. na sniadanie jutro planuje kanapki z twarozkiem light i cienka szyneczka i papryka oraz kawusie. w tym tygodniu natomiast ugotuje zupke rybna i zrobie tradycyjna salatke jarzynowa! a na obiady to chyba bedzie ten kurczak z ryzem. ah jak mysle o tym jedzeniu to az sie glodna robie