dawno nie kupiłam spodni w tej rozmiarówce, wiec nie do końca czaję ile to jest 28 :) ale z reakcji dziewczyn wnioskuję, ze to świetny rozmiar, więc gratuluję serdecznie, carin :D
Wersja do druku
dawno nie kupiłam spodni w tej rozmiarówce, wiec nie do końca czaję ile to jest 28 :) ale z reakcji dziewczyn wnioskuję, ze to świetny rozmiar, więc gratuluję serdecznie, carin :D
gratulacje, idziesz jak burza :D
ah dzięki dziewczyny , ale nie zachwycajcie się tak nade mną bo spocznę na laurach
wy też tak macie jak ja??, bo ja jak już tak zaczną mnie chwalic ale ładnie wyglądzas , super schudłaś itd. itp. to jakoś po tych komplementach zaczynam sobie folgowac, hm dziwna sprawa :lol:
a apropo komplementów , bo bardzo ciekawe słyszę od mojego M, i np. cos w tym stylu " spodnie ci wiszą na tupie" co znaczy , ze schudłam haha
a dzisiejsze menu to :
:arrow: Iśnadanie 8 - kromka chleba razowego z sałatką z fetą, pomidorkiem , ogórkiem i cebulką
:arrow: II śniadanie 11- kromka chleba z sałatką z makreli i 1/2jabłuszka
:arrow: obiadek 14 - kromka chleba z pasztetem , rzodkiewka, pomidor i ogórek + 1/2 jabłka
:arrow: kolacyjka 17 - się zobaczy :lol:
miłego dnia wszystkim życzę i wracam do pracy
Carin ja mam odwrotnie mnie to dowartosciowuje i mam wieksza mobilizacje bo wiem z emoj wysilek przynosi rezultaty!;D
I oby tak dalej!;*
Meg
witam wszytskich! Mam pytanie: wiecie moze czy ciastka majonezowe maja duzo kalorii? To znaczy chodzi mi o to czy szybko sie od nich tyje.
ciastka majonezowe :? .. no chyba jak sama nazwa wskazuje są pewnie bombą kaloryczną, chociaż w życiu o nich nie słyszałam :?
Carin, ja też tak mam ze spoczywaniem na laurach. Wtedy jak ktos mi cos proponuje myślę sobie, że przecież jestem już szczupła i od razu od tego nie przytyję... i tak się nabawiłam jojo.. ;)
Także od dziś na wszystkie komplementy reagujmy z rezerwą :twisted:
miłego dnia.
Ja tez mam tak jak Megs. :) Motywuja mnie komplementy do dalszej pracy ;)
Milego dzionka;)
ja nie spoczywam na laurach bo nie umiem przyjmować komplementów a przede wszystkim: nie wierzę w żadne komplementy :lol: i tak ktoś mi mówi: ale schudłaś na co ja zaraz: ale jeszcze tu i tu i tu i tu i tu gruba jestem :lol: albo słyszę np. 'ładnie wyglądasz' i myslę sobie 'mówi tak tylko po to by poprawić mi humor' :lol:
miłego dnia :wink:
tak jest na wszystkie komplementy reagujemy od dziś z rezerwą , dopóki nie osiągniemy zamierzonego celu, wtedy uwierzymy w nie :wink:
do dzisiejszego raporciku doliczamy
:arrow: podwieczorek 16:30 kabanosik (tak sie do mnie ładnie z lodówki uśmiechał)+ 4 ogóreczki małosolne
:arrow: a kolacyjka hm czekają truskawki, aż ktoś je umyje , więc może się nad nimi zlituje :roll:
no mnie jak narazie nikt nie pochwalil jeszcze wiec troche smutno;( za mna 5 kg i do pokonania jeszcze 4! damy rade;);D
Meg