Hej, hej )

Ja też zaczynam dzisiaj )) po weekendowym wstępniaku ))

i też jestem 74 )

a reszta to:
168 cm wzrostu... chyba 72-73kg wagi ... (chyba, bo waga jest zepsuta... i caaaałe szczęście)...
80 cm... chocziaż nie... po weekendowym zwężaniu 79 cm w pasie !!!!
i 110 w bioderkach jest na czym usiąść

A więc do boju

Hm... a co na śniadanie