Hej, hej)
Ja też zaczynam dzisiaj)) po weekendowym wstępniaku
))
i też jestem 74)
a reszta to:
168 cm wzrostu... chyba 72-73kg wagi ... (chyba, bo waga jest zepsuta... i caaaałe szczęście)...
80 cm... chocziaż nie... po weekendowym zwężaniu 79 cm w pasie !!!!
i 110 w bioderkachjest na czym usiąść
![]()
A więc do boju![]()
Hm... a co na śniadanie![]()



LinkBack URL
O LinkBack
Odpowiedz z cytatem
Zakładki