-
Czesc Dziewczyny,
Mam kontrole internetu w pracy i nie powinnam przesiadywac na tego typu stronach! Zajrzalam tu po dlugiej nieobecnosci i widze ze niewiele od wrzesnia napisalyscie
Jak idzie odchudzanie? U mnie ok, choc nie az tak dobrze jak zakladalam na poczatku. Bylam 4 dni z pracy w Libanie, pyszne jedzenie, sporo alkoholu, wiec przytylam 2 kilo i potem przez tydzien je zrzucalam. Na ale nie codziennie moge poprobowac takich egzotycznych potraw, wiec trudno, nie zaluje...
Waga waha sie w okolcach 74-75 kg, mam nadzieje ze jednak w obwodzie polecialo, bo uprawiam duzo sportu. Wczoraj przez poltorej godziny cwiczylam aerobik, poszlam na 2 seanse z rzedu! A dzis wieczorem zaplanowalam body combat 
Trzymajcie sie i piszcie jak Wam idzie!
Caluski!
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum
Zakładki