Czesc!!!
Postanowilam sie odchudzac juz naprawde...mam 172 cm i jakies 74 kg, na poczatek chce schudznac do 70, wyznaczam sobie maly cel, ale pozniej beda nastepne i nastepne..
Zapraszam do wspolnego odchudzania!!!!
I czy ktos zna jakies fajne przepisy majace po podliczeniu 1000 kcal:>, wiecie co?
Tym razem musi sie udac!!!!!, bede szczupla i nie bede myslec, ze sie odchudzam, przestaje myslec o jedzeniu i dolacze troszke cwiczen, przeciez to takie proste....wiec do dziela!!!!!!!Odchudzajmy sie dziewczeta i chlopcy!!!, to przeciez bardzo latwe, musi byc latwe!!!!